Mamy nowe zdjęcia z planu sequela "To właśnie miłość"! Po latach Mark... dalej kocha Juliet!

13 lat i... nic się nie zmieniło?!

loveactuallysequelmainmain.jpg

Reżyser tzw. Red Nose Days, (czyli Dni Czerwonego Nosa, podczas których w Wielkiej Brytanii odbywają się medialne akcje charytatywne, a które można dość luźno porównać do organizowanego u nas corocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy) Emma Freud, podzieliła się właśnie na Twitterze zdjęciami z planu sequela komedii romantycznej "To właśnie miłość". Przypomnijmy, że dalsze losy filmowych bohaterów, których publiczność pokochała 13 lat temu, mają zostać zaprezentowane podczas tegorocznych obchodów tej charytatywnej imprezy.

Mimo iż sequel ma trwać jedynie około 10 minut, media na całym świecie gorączkowo śledzą postępy przy jego nagrywaniu, a fani jednego z najpopularniejszych filmów świątecznych, czekają na dalsze losy swoich ukochanych postaci z niecierpliwością i wypiekami na twarzy. 

Nie inaczej jest także u nas w redakcji. Z nieskrywanym entuzjazmem obejrzałyśmy właśnie zdjęcia, na których widać, że ekipa pracuje nad pokazaniem dalszych losów niezapomnianej trójki - Juliet (w tej roli Keira Knightley), jej męża Petera (Chiwetel Ejiofor) oraz jego najlepszego przyjaciela - Marka (Andrew Lincoln), który, jak pamiętamy, choć za wszelką cenę starał się udawać, że do Juliet nie żywi nawet najmniejszego przejawu sympatii, w rzeczywistości, zakochał się w niej na zabój. 

Pamiętacie kultową scenę, w której Mark przychodzi do domu Juliet i Petera i wyznaje kobiecie miłość przy pomocy plansz z napisami, prosząc dziewczynę, aby powiedziała mężowi, że przyszli kolędnicy? Dla przypomnienia, znajdziesz ją w filmiku poniżej: Jak się okazuje, tym razem sytuacja ma wyglądać... całkiem podobnie. Na zdjęciach pokazanych w sieci przez reżyserkę widzimy bowiem, że filmowy Mark znów zjawia się pod domem małżeństwa z tajemniczymi napisami...

Zobacz też: Pamiętasz tego chłopca z "To właśnie miłość"? Zobacz, jak teraz wygląda!

Czyżby bohater wciąż nie wyleczył się z uczucia do żony przyjaciela? Cóż, w pierwszej części filmu twierdził, że "jego zbolałe serce będzie ją kochać aż do śmierci"... A tak na marginesie - jak można nie kochać Keiry Knightley? ;) 


Zobacz zdjęcia, jakie opublikowała Emma Freud: 

screentwitteremmafreud1.jpg

screenemmafreud2.jpg

screenloveactually3.jpg


Co o nich sądzisz? Teraz, to my naprawdę już nie możemy się doczekać! 

Zobacz też: 12 najpiękniejszych cytatów o miłości. Znałaś je wcześniej?

zdjęcia: screens: Youtube, Twitter.com/emmafreud 

Zobacz też: Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 09.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×