MashMish wydali debiutancki album!

Zespół MashMish to finalista drugiej edycji programu Must Be The Music. Duet został uznany przez jurora programu - Adama Sztabę, za największe objawienie drugiej edycji. Swoją debiutancką płytą dowodzą, że kariera w talent show może być trampoliną do spełniania artystycznych marzeń. Ich pierwszy krążek ukazał się w połowie października, nakładem Universal Polska. Promuje go singiel „Daj mi czas”.

MashMish

MashMish to duet kompozytorski, który tworzą wokalistka Gosia Bernatowicz i pianista Marcin Kuczewski.
Pomysł projektu MashMish zrodził się w 2009 roku. Muzycy od początku wiedzieli, że chcą tworzyć razem autorski repertuar. Pomimo że prywatnie każde z nich słucha innej muzyki. Na płycie znajdziemy sporo elementów muzyki klasycznej, wiele nawiązań do stylistyki retro pop, soulu, rocka, elektroniki jak również do muzyki filmowej. Zawsze szukają oryginalnych rozwiązań, nowatorskich połączeń muzycznych. W ich piosenkach przenikają się style muzyczne, nie ma żadnych ograniczeń.

TUTAJ znajdziecie singiel ''Daj mi czas'' promujący płytę MashMish !!

W nagraniu albumu wzięło udział wielu znanych i cenionych artystów: basista Michał Grott (Edyta Bartosiewicz), gitarzysta Piotr "Wino" Winnicki (John Porter), gitarzysta flamenco Kuba WagnerPolska Orkiestra Radiowa oraz grający na stałe z duetem kwintet smyczkowy. Na płycie znalazło się 11 unikatowych utworów a promuje ją singiel ''Daj mi czas''. Warto zwrócić uwagę na MashMish bo mogą jeszcze nieźle  namieszać na polskim rynku muzycznym!

Premiera albumu MashMish 16 października 2012, Universal Music Polska

Szukacie więcej polskiej muzyki? Przeczytaj TUTAJ o nowej, SOLOWEJ płycie niepokornego Pawła Kukiza!

kukiz glowne.jpg

Foto: MashMish

Zródło: Mat. prasoweDodał(a): Natalia Kovacs , Piątek 26.10.2012 (aktualizacja: 2012-10-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Anonim
płyta cudowna.
Dodano: 2012-11-05 17:26:33 Zgłoś nadużycie
Anonim
świetna płyta. Kupiłam. Polecam!
Dodano: 2012-10-26 22:13:03 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×