Melissa Leone "Mój sekret"

Wyobrażenie sukcesu zmienia się w trakcie naszego życia. Dla młodej osoby najważniejsza może być udana randka z adorowaną dziewczyną lub wymarzonym chłopakiem albo akceptacja w grupie przyjaciół. Potem zwykle na pierwszy plan wysuwa się wykształcenie. Dla absolwenta sukcesem staje się znalezienie wymarzonej pracy (dziś nierzadko jakiejkolwiek pracy). Kolejnym krokiem jest dążenie do zajęcia określonej pozycji w firmie lub jako pracownik samodzielny.


Melissa Leone Mój sekretOprócz rozwoju kariery chcemy też spełnienia w życiu prywatnym: udanego związku, czasu wolnego na rozwijanie zainteresowań,  rozrywki i przyjemności. Później dążymy do założenia rodziny i zapewnienia jej odpowiedniego poziomu życia oraz zabezpieczenia siebie i najbliższych na przyszłość... i tak dalej, i tak dalej. Ale czy kiedy osiągniemy to, co uważamy za sukces, na pewno będziemy szczęśliwi?

Bogactwo, uznanie, sława, które często utożsamiamy ze szczęściem, mogą przecież stać się przyczyną życiowych tragedii, o czym przekonała się już niejedna gwiazda. Tymczasem prawdziwa tajemnica życia i sukcesu jest bliżej, niż myślisz. Tkwi w Tobie. Sztuką jest jej odkrycie. Wsłuchaj się w siebie, zaufaj wewnętrznemu głosowi. Podpowie Ci on, jak wykorzystać swoje umiejętności, atuty i uzdolnienia do tego, by nie tylko osiągnąć sukces, lecz także znaleźć wewnętrzny spokój, harmonię i zadowolenie. Oceń, co jest dla Ciebie dobre i najważniejsze. Stawiaj przed sobą drobne cele, by stopniowo osiągać te większe. Odkryj swoje przeznaczenie. Poznaj swój sekret...

Jeżeli odniosłem tyle sukcesów, to tylko dlatego, że nigdy nie słuchałem ludzi, którzy ciągle mówią innym, co trzeba robić, żeby odnieść sukces – tę myśl Jacka Nicholsona, trochę przewrotnie, przywołuje autorka książki „Mój sekret”, Melissa Leone. Autorka towarzyszy Ci w drodze do poznawania siebie samej i dzieli się z Tobą przemyśleniami, które pomogą Ci w poznaniu własnej tajemnicy szczęścia i sukcesu.

Wydawnictwo: RM

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Sekretna córka"

"Oddech nocy"


Dodał(a): Karolina Czaja , Piątek 26.08.2011 (aktualizacja: 2011-08-25)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×