Męska gra w "Bitwie na głosy"

Półmetek za nami! Połowa drużyn pożegnała się już z programem. Zbliża się decydująca walka o finał! Tylko męska część liderów drużyn pozostała w grze! Który zespół odpadnie na ostatniej prostej? Tym razem gwiazdy pracowały ze swoimi grupami nad dwiema piosenkami. Więcej muzyki, więcej efektów specjalnych i jeszcze więcej emocji!

Bitwa na głosy

Ryszard Rynkowski zaskakuje widzów z odcinka na odcinek. Teraz sięgnie po własny repertuar. Wybraną piosenką odda hołd zmarłemu pod koniec zeszłego roku – Markowi Skolarskiemu, założycielowi legendarnej grupy Klan i autorowi słów piosenki, którą wykona zespół z Elbląga. Przy blasku świec i dźwiękach fortepianu zawalczą o głosy widzów. Drugi utwór przeniesie nas w lata 60-te i klimat rodem z filmów z Austinem Powersem. Czy utwór "Sex Bomb" Toma Jonesa ujawni kolejne zaskakujące oblicze Ryszarda Rynkowskiego?

W poprzednim odcinku to Kamil Bednarek i drużyna z Brzegu przerwała passę zwycięstw Elbląga. "Roxanne" w wersji reagge zachwyciła widzów. Czy oryginalne występy również w tym odcinku zostaną przez nich docenione? Szykuje się wiele niespodzianek. Na pierwszy rzut – rebus. Szkolny autobus pełen japońskich uczennic, komediowa kreskówka i w to wszystko wplątany jeden z ekspertów. Brzmi abstrakcyjnie? Zagadkę rozwiąże się sama, gdy ekipa z Brzegu wykona piosenkę   z kultowego już animowanego hitu ostatnich lat. A jak drużyna Kamila zinterpretuje przebój "California Dreaming" zespołu The Mamas & The Papas? Odpowiedź na to pytanie poznacie także w sobotę.

Mezo i jego poznańska grupa sięgną do folkloru. Czy szykuje się góralski rap? Jedno jest pewne. Mają swój pomysł na jeden z hitów zespołu Zakopower. Drugi utwór, który wykonają w najbliższą sobotę, to światowy  klasyk. Liryczna, wzruszająca piosenka soulowej formacji Boyz II Men, na pewno będzie dla wszystkim dużym zaskoczeniem. Do tej pory Mezo nie sięgał po melancholijny repertuar. Było energetycznie, wesoło, bujająco. Teraz czas na wzruszenia. Skąd taka decyzja? Czyżby to efekt zagrożenia w ostatnim odcinku?  

Janusz Panasewicz i jego grupa z Mazur, po brawurowym wykonaniu "Zostawcie Titanica", postawią sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Po tak elektryzującym występie, pora na legendę polskiej muzyki. Czesław Niemen i jego utwory to prawdziwe wyzwanie.  Którą z piosenek wzięli na warsztat? Drugi numer zdradzimy już teraz. Biorąc pod uwagę rockowe zamiłowanie zespołu i ich lidera, pora poszaleć w tej materii. Skóry, ćwieki, irokezy i klimat koncertu giganta rocka – Aerosmith! Prawdziwy rockowy pazur drużyny z Olecka poznacie już w najbliższą sobotę!

Sprawdźcie kto znajdzie się w trójce najbardziej lubianych zespołów II edycji muzycznego show. 14 kwietnia o godz. 20.05 startuje prawdziwie męska Bitwa!

Źródło: Mat. prasowe

Foto: TVP

 Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 13.04.2012 (aktualizacja: 2012-04-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×