Miley Cyrus... normalnieje? Wokalistka zmienia wizerunek i zapowiada nową muzykę!

Gwiazda zaplanowała na czwartek wydanie nowego singla. Z tej okazji... kompletnie zmieniła wizerunek. W końcu jest sobą?

mileycyrusromanticnewnew.jpg

Jak na swój młody wiek, 24-letnia Miley Cyrus ma za sobą naprawdę długą zawodową drogę. Pomimo, iż nie ma jeszcze 25 lat, Cyrus już kilka razy diametralnie zmieniała swój wizerunek. Ze słodkiej idolki nastolatek, Miley przeistoczyła się najpierw w kobietę z rockowym pazurem, a później w szaloną diwę, której (nie)sławny występ na rozdaniu nagród MTV Video Music Awards 2013 roku, kategorycznie zmienił postrzeganie jej w społecznej świadomości. Dziś, po 4 latach od tamtej pory, Cyrus wraca i zapowiada nowy muzyczny materiał, który światło dzienne ma ujrzeć już w ten czwartek.

Powrót Miley do show-biznesu promuje jej wywiad oraz sesja okładkowa do najnowszego wydania magazynu Billboard. W wywiadzie Cyrus zdradza, że teraz w jej życiu przyszedł czas na uspokojenie i zmianę postrzegania świata, a całość okraszona jest piękną sesją zdjęciową, utrzymaną w sielskim i nieco romantycznym klimacie.

Na fotografiach Miley prezentuje się niczym prawdziwa, amerykańska "dziewczyna z sąsiedztwa", a komentatorzy znów zaczynają wypowiadać się na jej temat pozytywnie. 

Co myślisz o tym wcieleniu Miley? Myślisz, że tym razem to jej prawdziwa odsłona? Sądzisz, że dziewczyna wreszcie się uspokoi? Czy to może zasługa jej narzeczonego - Liama Hemswortha?


Zobacz zdjęcia, jakie na swoim profilu na Instagramie udostępniła wokalistka:

Miley Cyrus w najnowszej sesji 

Cyrus w sielskim wydaniu 

Miley w sesji dla magazynu Billboard 

Cyrus w romantycznym wydaniu 

Cyrus na swoim Instagramie przyznaje, że im jest starsza, tym bardziej rozumie, jaki wpływ na świat ma muzyka 

Czym tym razem zaskoczy nas Miley? 

Zobacz też:

zdjęcia: Instagram.com/mileycyrus 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Poniedziałek 08.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar