Miley Cyrus powraca z nowym, zaskakującym teledyskiem! Zobacz klip do "Younger Now"

Utwór zapowiada nową płytę wokalistki o tym samym tytule. Mamy zupełnie nową Miley?

miey2mainyounger.jpg

Miley Cyrus – udostępniła właśnie teledysk do najnowszego, napisanego przez siebie utworu “Younger Now”. Kawałek zwiastuje płytę – również zatytułowaną “Younger Now”, która do sprzedaży trafi już 29 września. 

Klip wyreżyserowała Diane Martel przy współpracy z samą Miley, za choreografię odpowiada Michael Rooney. Cyrus oddaje tu hołd Elvisowi, co zbiega się z obchodami 40. rocznicy jego śmierci. Jej fascynacja Królem znana jest od dawna, wielokrotnie powtarzała w wywiadach, że bardzo inspiruje się nim w swojej twórczości. 

Przypomnijmy, że 27 sierpnia Miley Cyrus wystąpi podczas MTV Video Music Awards, gdzie jej ostatni singiel „Malibu” nominowany jest w kategorii Best Pop. We wrześniu wróci natomiast na krzesło jurorskie w amerykańskiej wersji programu The Voice. Oprócz wyzwań zawodowych, w mediach pisze się też o tym, że przed wokalistką jedno z najważniejszych życiowych wyzwań - ślub z narzeczonym Liamem Hemsworthem. To, z całą pewnością, intensywny czas dla Miley. 


Zobacz, co zaprezentowała Miley w nowym teledysku: 

 Podoba Ci się nowa Miley, w wersji "vintage"?

zdjęcie: Youtube 

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 18.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
In any case there is certainly a very wide variety of tools and techniques which can be http://mahjongfreegames.online/titans appropriate and very effective for many people. If you are interested in improving mental function, many of the tests can go a long ways towards that goal.
Dodano: 2019-02-21 09:14:04 Zgłoś nadużycie