Miley Cyrus wzięła potajemny ślub z Liamem Hemsworthem?!

Wokalistka wygląda kwitnąco i publikuje tajemnicze zdjęcia! O co chodzi?

miley slub main.jpg

Od kilku miesięcy nie cichną plotki, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth znowu chcą się pobrać. Tym razem jednak wszystko jest utrzymywane w ścisłej tajemnicy, a para zakochanych nie mówi mediom o swoich planach.

Miley i Liam, są razem od 2010 roku, gdy poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka", a po raz pierwszy zaręczyli w roku 2012, by w roku 2013 zakończyć narzeczeństwo.

Od początku 2016 roku w mediach aż huczy od plotek o ponownym zejściu się pary i powtórnych zaręczynach, które poniekąd potwierdził sam narzeczony. Cyrus natomiast z dumą prezentuje pierścionek zaręczynowy, czy to na co dzień, kiedy przyłapywana jest przez paparazzich, czy też na wrzucanych przez siebie zdjęciach na Instagramie.


Tym razem jednak Miley wprowadziła wszystkich w stan konsternacji i dociekań, gdy na Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym widać, jak ubrana jest w koszulkę z napisem "Hemsworth". Czyżby plotki na temat rzekomego cichego ślubu pary były prawdą i prawdziwe nazwisko piosenkarki brzmiało teraz właśnie Hemsworth? 

😻😻😻

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Miley Cyrus (@mileycyrus)

Zdjęcie, które zamieściła Cyrus na swoim Instagramie 

Pewna część serwisów internetowych ma właśnie takie zdanie na ten temat, a znajomi pary tylko podsycają te przypuszczenia, twierdząc, że takie zachowanie jest bardzo w stylu "Hemsworthów". 

Zobacz też: Poznaj niesamowitą historię pierścionka zaręczynowego Miley!

Zobacz najnowsze zdjęcia szczęśliwej pary, zrobione kilka dni temu w Nowym Jorku. Czyżby radość na ich twarzach była spowodowana niedawnym ślubem?  

miley liam new.jpg

miley liam new 2.jpg

FFN_GG_Cyrus_Miley_061416_52092533_midres.jpg

FFN_GG_Cyrus_Miley_061416_52092615_midres.jpg

FFN_GG_Cyrus_Miley_061416_52092528_midres.jpg

 zdjęcia: Instagram, Youtube, FameFlynet 

Zobacz też: Oświadczyny nie powinny tak wyglądać! Poznaj prawdziwe historie, które nie mieszczą się w głowie! Dodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 23.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×