Miley Cyrus zaskakuje w nowym teledysku. Zobacz klip do "Malibu"

Wokalistka pokazuje światu swoje kolejne wcielenie. Zobacz jej metamorfozę!

Po zapowiedzi zaprezentowania światu swojego nowego, kolorowego, pozytywnego i bardziej spokojnego wcielenia, które Miley Cyrus obiecywała ostatnio w wywiadzie udzielonym magazynowi muzycznemu  Billboard, dziś światło dzienne ujrzał jej najnowszy singiel, wraz z promującym go teledyskiem pt. "Malibu". To lekka, dość spokojna kompozycja, która ma szansę stać się jednym z hitów nadchodzącego lata.

W tekście piosenki słyszymy, że Miley znów jest zakochana i szczęśliwa, a trzy lata temu nie przypuszczałaby, że znajdzie się w takim momencie życia, jakim jest obecnie.

W klipie Cyrus śmieje się, biega po plaży i wdzięczy do kamery w romantycznych, letnich stylizacjach, a uwagę widza kilkakrotnie przykuwa jej sławny już pierścionek zaręczynowy, który 5 lat temu wręczył jej Liam Hemsworth

Cokolwiek by nie mówić o nowym wcieleniu Miley - dobrze widzieć ją w tak niezłej formie. Zobacz sama, poniżej znajdziesz najnowszy klip Miley promujący singiel "Malibu".Co sądzisz o piosence i teledysku? Uważasz, że to prawdziwe oblicze Cyrus, czy może tylko kolejna medialna kreacja? Czekamy na komentarze!

Zobacz też:

zdjęcie, film: Youtube 


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 12.05.2017 (aktualizacja: 2017-05-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar