Miley i Liam już po ślubie?

Piosenkarka zamieściła na Instagramie zdjęcie, przez które na temat ich ślubu plotkuje cały świat! Zobacz sama!

Fcollage.jpg

Miley Cyrus i Liam Hemsworth oficjalnie wrócili do siebie po głośnym rozstaniu, które miało miejsce w 2013 roku. Od czasu zerwania ich pierwszych zaręczyn świat poznał inne oblicze Miley, która, pogrążona w smutku po rozstaniu, robiła wszystko, by pokazać, jak bardzo nie przejmuje się Liamem. Cóż, świat zrozumiał jednak jej skandalizujące zachowanie zupełnie odwrotnie i chyba miał rację. 


Dlaczego? Od czasu powtórnych zaręczyn z Hemsworthem Cyrus promienieje! Zaczęła bardziej dbać o swój wygląd, nieco przytyła (co w jej przypadku akurat jest zjawiskiem pozytywnym), zmieniła styl na bardziej kobiecy, przestała opowiadać mediom o swojej "płynności seksualnej" i zaczęła zapuszczać włosy. Od dawna mówiło się o tym, że wszystkie te zmiany zaszły nie tylko z tego powodu, że Miley znów jest prawdziwie zakochana, ale również dlatego, że... szykuje się do ślubu! A ten miał się według plotek już odbyć i to bez udziału zbędnych świadków i paparazzi.


Dowodem rzekomego zawarcia małżeństwa przez Miley i Liama ma być natomiast ozdobna obrączka, która pojawiła się kilka dni temu na palcu lewej dłoni Miley i którą ta dumnie zaprezentowała światu na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie. 

Zobacz sama! Sądzisz, że Miley i Liam rzeczywiście wzięli cichy ślub? 

☀️☀️☀️ pool daaaaaze

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Miley Cyrus (@mileycyrus)

zdjęcia: FameFlynet, Youtube, Instagram.com/mileycyrus


Dodał(a): Natalia Fijał , Środa 27.07.2016 (aktualizacja: 2016-07-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×