"Misja na czterech łapach"

Wszystkie psy idą do Nieba… chyba że mają niedokończone sprawy, tu na Ziemi. A niektóre z nich mają też do spełnienia ważną misję

Nie tylko koty mogą żyć po kilka razy. Główny bohater książki – Bailey – to uroczy psiak, który po serii niefortunnych "Misja na czterech łapach"zdarzeń odchodzi z tego świata. Ku swemu zdziwieniu odradza się ponownie, by trafić w ręce ośmioletniego chłopca imieniem Ethan. Wkrótce stają się nierozłącznymi przyjaciółmi a Bailey dożywa szczęśliwej starości u boku chłopca w poczuciu, że spełnił swoją misję.
To jednak dopiero początek jego historii, ponieważ Bailey przychodzi na świat ponownie w kolejnym wcieleniu. Czy uda mu się wreszcie odkryć, jaki jest cel jego życiowej misji?
Ta wspaniała powieść o nierozerwalnej przyjaźni łączącej człowieka i psa z pewnością trafi do serc wszystkich czytelników, którzy mają lub mieli kiedyś ukochanego psa.

Wywiad z autorem powieści, Bruce'm Cameronem, w którym opowiada on o swoich psich inspiracjach i roli czworonożnych przyjaciół w naszym życiu, przeczytacie tutaj!

Źródło: mat. prasowePrzeczytaj również:

"Elizabeth Taylor i Richard Burton"

"Handlarz śmiercią"

"Dożywocie"


Dodał(a): Natalia Woroniec , Poniedziałek 06.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×