Monika Kuszyńska tworzy swój zespół w Łodzi!

Już w najbliższą sobotę, 18 lutego, w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych, przy ul. Zachodniej 54/56, w Łodzi, odbędzie się casting do ostatniej drużyny wokalnej muzycznego show "Bitwa na głosy". Swój zespół skompletuje Monika Kuszyńska.

Monika Kuszyńska

Dla wokalistki jedną z najważniejszych kwestii jest charytatywny cel, na który wraz z zespołem może przeznaczyć wygraną: "Możliwość wsparcia jednej z łódzkich fundacji znaczącą kwotą, jest dla mnie sporą motywacją. Osobiście to dla mnie duże wyzwanie, bo przez lata stroniłam od wielkich przedsięwzięć. Dziś czuję, że jestem gotowa pójść krok dalej i podjąć się czegoś, co jest dla mnie zupełnie nowe". Monika Kuszyńska podekscytowana jest także swoją rolą w muzycznym show. Z niecierpliwością czeka na utalentowane osoby ze swojego regionu, które wspomogą ją w "Bitwie na głosy": "Słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat programu od osób pracujących przy pierwszej edycji. Liczę więc na ciekawą przygodę, dobrą zabawę i pozytywne emocje. Jestem bardzo ciekawa co przyniesie ten czas".

Casting
rozpocznie się o godz. 9.00. Wszyscy chętni muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne, przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do drugiego etapu, który odbędzie się następnego dnia.

Już na początku marca br. osiem skompletowanych w trakcie przesłuchań grup wokalnych z różnych miast, pod przewodnictwem gwiazd muzycznych, stoczy zaciętą "Bitwę na głosy" o wielką nagrodę dla swoich miejscowości.


Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Emilia Czaczkowska , Poniedziałek 13.02.2012 (aktualizacja: 2012-02-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×