Morrissey w listopadzie wystąpi w Warszawie i Krakowie!

Jesienią nie będzie czasu na nudę. Fani Morrissey'a już dzisiaj mogą wpisać do swojego kalendarza jego dwa koncerty w Polsce. Zapoznajcie się ze szczegółami!

Morrissey w listopadzie wystąpi w Warszawie i Krakowie!

Morrissey w listopadzie wystąpi w Warszawie i Krakowie!


Morrissey jest byłym wokalistą The Smiths i to właśnie dzięki poetyckim tekstom pełnym romantycznego niepokoju, wyobcowania społecznego i ciętego dowcipu związał się mocno z liczną grupą podobnie jak on wrażliwej i zniechęconej młodzieży.

Jego pierwsza solowa płyta pt. "Viva Hate" ukazała się w 1988 roku. Po spokojnym okresie w swojej karierze, Morrissey powrócił na scenę muzyczną w 2004 roku z albumem "You Are the Quarry", którego sukces udowodnił, że artysta pozostaje jedną z najbardziej lubianych postaci alternatywnego rocka.

Magazyn muzyczny NME określił Morrisseya jednym z najbardziej wpływowych artystów w historii, a The Independent stwierdziło:wiele gwiazd musi umrzeć, aby osiągnąć status ikony, zaś Morrissey osiągnął ten status za życia.

Muzyk w 2013 roku wydał autobiografię, która na Wyspach odniosła ogromny sukces, a kolejno nagrał swój dziesiąty krążek "World Peace Is None Of Yor Business", który w 2014 trafił na sklepowe półki i jest kwintesencją osobowości Morrisseya. Płyta jest pełna sarkazmu, melancholii, prowokacji i  sprzeczności.  Fantastyczny na żywo Morrissey wystąpi na dwóch koncertach jesienią.

19 listopada KLUB STODOŁA Warszawa
21 listopada TEATR ŁAŹNIA NOWA Kraków

Bilety w cenach od 149 zł dostępne na www.stodola.pl i www.LiveNation.pl


Posłuchajcie:Źródło: MilionKobiet.pl/ Mat. prasowe
Foto: Mat. prasowe/ YouTube
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 01.10.2014 (aktualizacja: 2014-10-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×