Muse i The Chemical Brothers na Orange Warsaw Festival

Ledwo zakończył się tegoroczny festiwal, już wszyscy fani muzyki czekali na newsy o przyszłorocznych wykonawcach. Doczekaliśmy się! Mamy informacje, kogo zobaczymy w 2015 roku na Orange Warsaw Festiwal! Sprawdźcie!

Muse i The Chemical Brothers na Orange Warsaw Festival

Muse i The Chemical Brothers na Orange Warsaw Festival


Impreza odbędzie się od 12 do 14 czerwca 2015 roku na terenie toru wyścigów konnych na warszawskim Służewcu i mamy już potwierdzone pierwsze gwiazdy, a wśród nich zespół Muse, Asking Alexandria, The Chemical Brothers, Kadebostany i Melę Koteluk.

Grupa Muse jest znana z grania niezapomnianych koncertów i ma na swoim koncie kilka prestiżowych nagród, np. pięć MTV Europe Music Awards, sześć NME, sześciu Q Awards i jeszcze moglibyśmy tak wymieniać. Obecnie zespół pracuje nad swoją siódmą płytą studyjną.

The Chemical Brothers to prawdziwy fenomen w muzyce elektronicznej. Duet ma na swoim koncie cztery nagrody Grammy oraz przyznaną w 2000 roku Brit Award w kategorii Best British Dance Act. Ostatni wydany przez zespół utwór This is not a Game został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej filmu Igrzyska Śmierci: Kosogłos

Kogo jeszcze usłyszymy na przyszłorocznym festiwalu?

Asking Alexandria to brytyjski zespół, którego brzmienie jest określane jako metalcore połączony z heavy metalem oraz elementami elektroniki. Ich główną inspiracją muzyczną ponoć jest zespół Aerosmith.

Zespół Kadebostany został założony w 2008 roku, a ich muzyka to zniewalająca mieszanka chwytliwych brzmień w połączeniu z wpływami różnych, wydawać by się mogło, że wykluczającymi się naleciałościami.

Z kolei Meli Koteluk chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Nasza rodzima wokalistka słynie z nietuzinkowych tekstów oraz oryginalnych, kojących dźwięków.

Kogo jeszcze chcielibyście zobaczyć na scenie Orange Warsaw Festiwal?

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Orange Warsaw Festiwal
Foto: Mat. prasowe
Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 03.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×