Najgłośniejsze rozwody w polskim show-biznesie!

I cię nie opuszczę aż do śmierci... sakramentalne przysięgi w zderzeniu z rzeczywistością czasem tracą na swojej aktualności, szczególnie w świecie show-biznesu, gdzie wszystko dzieje się szybciej, a w blasku fleszy można stracić z oczu to, co na prawdę ważne. A wtedy rozwód gotowy!

Najgłośniejsze rozwody w polskim show-biznesie!

Najgłośniejsze rozwody w polskim show-biznesie!

Historia zazwyczaj ma słodki początek, jest zauroczenie, motylki w brzuchu, namiętność, obopólna fascynacja, magnetyzm, który nadaje pędu w byciu razem. Wszystko dzieje się bardzo szybko, człowiek wręcz zapomina o istnieniu całego świata, liczy się jedynie bycie razem. Oświadczyny spotykają się z magicznym "Tak", następnie ślub, wesele i wielka wiara w to, że tak już będzie zawsze. Czas jednak wiele weryfikuje, ludzie się zmieniają, okazuje się, że nie spełniają swoich obopólnych oczekiwać, albo co gorsza pojawia się ktoś trzeci.

W świecie show-bizbesu częstotliwość zamiany partnerów życiowych jest zdecydowanie większa niż u ludzi spoza niego. Wielkie, głośne rozwody to nie tylko historie z Hollywood, przydarzają się one też polskim gwiazdom, nie wykluczone, że i nam życie napisze podobny scenariusz.

Zdecydowanym pionierem w kwestii rozwodowej jest Michał Wiśniewski, który za sobą ma już trzy małżeństwa. Każda miłość miała być już tą ostatnią, obecnie lider zespołu Ich Troje, jest w czwartym związku małżeńskim z Dominiką Wiśniewską. Trzymamy kciuki, że tym razem się udało! W poczet rozwodników wchodzi wiele znanych par m.in. Doda i Radosław Majdan (kto by pomyślała, że ta para się rozstanie?), Edyta Górniak i Dariusz Krupa czy Cezary Pazura i Weronika Marczuk.

Poznajcie historie najgłośniejszych rozwodów w polskim show-biznesie!

Michał Wiśniewski z Magdą Femme
Pierwszą wybranką serca Michała Wiśniewskiego, którą zaprowadził do ślubnego ołtarza, była piosenkarka Magda Femme. Para sformalizowała swój związek w 1996 rok, przetrwał on zaledwie 5 lat. Magda zarzucała Michałowi liczne kłamstwa, w końcu to ona podjęła decyzję. Dzisiaj żyją w serdecznych stosunkach.

Michał Wiśniewski z Magdą Femme.jpg


Mandaryna i Michał Wiśniewski

Ich burzliwy związek rozpoczął się nie długo po rozstaniu Michała z pierwszą żoną, bo w 2002 roku, śledziła go cała polska. reality show "Jestem jaki jestem" przyczynił się jedynie do rozpadu tego małżeństwa, rozpoczynając tym samym wieloletnią, publiczną walkę o dzieci. Trzeba przyznać, że od czasu rozwodu w 2006 roku obydwoje poukładali sobie życie.

Michał Wiśniewski i Mandaryna.jpg

Michał Wiśniewski i Anna Wiśniewska

Nie trzeba było długo czekać na kolejne oświadczyny ze strony czerwonowłosego wokalisty. 2007 roku ożenił się z polską piosenkarką wykonującą muzykę z pogranicza popu - Anną Żeńcą. Mimo, że miała być to już ta ostatnia dla Michała, para rozstała się po 4 latach.

Michał Wiśniewski i Anna Wiśniewska.jpg

Krzysztof Ibisz i Anna Zejdler-Ibisz

Ta para jest jednym z niewielu przykładów, że po rozwodzie można utrzymywać dobre relacje, powodu ich rozstania nie znamy, wiemy za to, że żyją w przyjaźni do dzisiaj, odwiedzają się w święta i potrafią pogodzić życie prywatne z zawodowym, czego dobrym przykładem jest wspólne prowadzenie telewizji śniadaniowej "Weekend z Polsatem".


Anna Zeidler Ibisz i Krzysztof Ibisz.jpg

Krzysztof Ibisz i Anna Nowak

Nikt nie mógł uwierzyć w to, że drugi związek małżeński Ibisza ze swoją dawną miłością również poniesie klęskę. Mimo, że rozwód był ciężkim przeżyciem dla obydwojga, po latach znany prezenter i aktorka świetnie się dogadują i w zgodzie wychowują swojego syna Vincenta.

Krzysztof ibisz  Anna Nowak.jpg

Doda i Radek Majdan

Pobrali się w 2005 roku, szybko otrzymując status najgorętszej pary w show-bisnesie. Sielanka między temperamentną piosenkarką a piłkarzem nie potrwała zbyt długo. Rozwód nastąpił w 2007 roku. Wszyscy mieli wrażenie, że sprawa rozwodowa jakoś dziwnie się przeciąga, niektórzy insynuowali, że jest to jedynie zabieg mający na celu wypromowanie solowej płyty Dody. Para spotykała się jeszcze przez jakiś czas po rozwodzie. Finalnie układają sobie życie oddzielnie, wszak od tego czasu minęło już 7 lat!

Doda, Radosław Majdan.jpg

Edyta Górniak i Dariusz Krupa

Edyta Górniak na dzień przed ślubem, jak wyznała po latach, miała przeczucie, że małżeństwo z Dariuszem Krupą nie jest najlepszym pomysłem. Mimo to ślub odbył się, a największym szczęściem jakim los obdarował ją w wyniku tamtej decyzji, jest jej syn - Alan.

Edyta Górniak, Dariusz Krupa.jpg

Cezary Pazura i Weronika Marczuk-Pazura

Przed laty wydawało się, że jest to jedna z tych par, które już nigdy się nie rozstaną. W związku małżeńskim byli aż 12 lat. Aktor i tancerka nie żyją w otwartym konflikcie, chociaż w momencie kiedy CBA aresztowało Weronikę, Cezary wystosował do mediów oświadczenie, że nie podoba mu się fakt iż była żona nosi nadal jego nazwisko.

Cezary Pazura, Weronika Marczuk.jpg

Katarzyna Skrzynecka i Zbigniew Urbański

Ich małżeństwo trwało zaledwie 4 lata, rozstali się w 2007 roku i nie żyją w najlepszych kontaktach. Od czasu rozwodu pojawiło się w mediach kilka wywiadów, w których osobno wypowiadali się na temat nieudanego pożycia małżeńskiego. Była para chciałaby nawet unieważnić ślub kościelny...

Katarzyna Skrzynecka, Zbigniew Urbański.jpg

Kinga Rusin i Tomasz lis

Rozwiedli się w 2005 roku w bardzo nieprzyjemnych okolicznościach. W grę wchodziła zdrada znanego dziennikarza i to nie z nowo poznaną kobietą, a wieloletnią przyjaciółką  Kingi Rusin - Hanną z domu Kedaj, później  Smoktunowicz a dziś Lis. Jest to jedna z tych najdrażliwszych historii, jakie rozegrały się w polskim show-biznesie, przywodząca na myśl hollywoodzkie melodramaty.

Kingi Rusin i Tomasz Lis.jpg

Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justy

Rozwód Zbigniewa Zamachowskiego z Aleksandrą Justy, z którą ma czwórkę dzieci: Marię, Antoniego, Tadeusza i Bronisławę, nie był jego pierwszym. Przed laty rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną Anną Komornicką. Sprawa jego drugiego rozwodu była jednym z najgorętszych tematów w kręgach celebryckich, bo jak się szybko okazało, na drugim froncie była już inna kobieta, obecna żona Zamachowskiego - Monika Richardson.

Zbigniew Zamachowski i Aleksandra Justy.jpg

Dariusz Michalczewski i Patrycja Ossowska

Znany bokser zanim wziął ślub z Patrycją Ossowską, dwukrotnie rozwodził się ze swoją pierwszą żoną Dorotą. Małżeństwo z Patrycją trwało jedynie 5 miesięcy, co było podobno spowodowane niewiernością małżonki. Para długo nie mogła dogadać się finansowo po rozstaniu.

Dariusz Michalczewski, Patrycja Ossowska.jpg


Pamiętacie te sławne ex-pary?
ID galerii:568

Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiF


Dodał(a): , Sobota 12.07.2014 (aktualizacja: 2014-07-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (8)

Awatar
Anonim
No faktycznie część z nich wywołała spore zamieszanie, nie jeden adwokat się wtedy obłowił haha :D No ale taki już urok gwiazd, wydaje mi się że niektóre z tych rozstań były celowe, żeby zrobiło się o nich głośno ;)
Dodano: 2018-02-16 09:49:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
Aleksandra Justa, z Aleksandra Justą
Dodano: 2014-07-31 13:27:45 Zgłoś nadużycie
Anonim
Cezary wystosował do mediów oświadczenie, że była żona nosi jego nazwisko.
Aha
Dodano: 2014-07-12 16:25:29 Zgłoś nadużycie
Anonim
wiele tu bzdur i błędów...
Dodano: 2014-07-12 15:37:32 Zgłoś nadużycie
Anonim
Hej. Dlaczego moge tylko raz doładować telefon za darmo? Nigdzie nic nie jest napisane, że tylko raz można. Chciałabym jeszcze sobie jeszcze raz doładować 50zł za darmo. Z tej strony korzystałam:
goo.gl/lzpySZ

Pozdrawiam
Dodano: 2014-07-12 13:55:17 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jakie wydawnictwo takie pismaki ...
Dodano: 2014-07-12 12:24:34 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×