"Najlepsze polskie piosenki"

Wyjątkowy album dla fanów muzyki polskiej. Na płycie znaleźli się najbardziej popularni polscy artyści, zarówno ci o stale niesłabnącej popularności Seweryn Krajewski, Perfect, De Mono, Edyta Górniak, Kayah, Muniek; jak i ci, którzy zaistnieli na rynku muzycznym stosunkowo niedawno: Brodka, Ania Wyszkoni, Zakopower, Kasia Cerekwicka czy Ewelina Flinta.

Najlepsze polskie piosenkiPłytę wyróżniają najnowsze hity, które królowały i nadal królują na pierwszych miejscach polskich list przebojów. Wśród nich dwa piękne melodyjne single Andrzeja Piasecznego: "Chodź, przytul, przebacz" oraz "Śniadanie do łóżka". Na płycie również piosenki pochodzące z najpiękniejszych polskich komedii romantycznych: "Wierność jest nudna" Natalii Kukulskiej, "Nie kłam, że kochasz mnie" Eweliny Flinty i Łukasza Zagrobelnego oraz "Miłość na wybiegu" Karoliny Kozak.

Rockową odsłonę polskiej muzyki prezentują Perfect z "Raz po raz" oraz Muniek z hitem "Tina", a alternatywnie grają Brodka z tytułowym singlem swojej płyty "Granda" oraz najlepszy debiutancki zespół 2011 roku Neo Retros z "The High rise in the Sunshine". Z najświeższymi hitami prosto ze studia produkcyjnego wytwórni Kayax, wystąpili Kayah z popowym przebojem "Za późno" oraz Zakopower z utworem "Boso". Spokojny i romantyczny nastrój płyty wprowadza Ania Wyszkoni z ponadczasowym "Wiem, że jesteś tam" oraz Edyta Górniak i "Teraz tu".

Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 27.07.2011 (aktualizacja: 2011-07-26)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
kobieta
Kayah - Za późno: tekst, muzyka oraz teledysk genialny.
Dodano: 2011-07-29 17:05:19 Zgłoś nadużycie
Marylin
Mnie może nie do końca przekonuje,ale wiem, że to dobry prezent- myślę,że uraczę tym kogos:)
Dodano: 2011-07-27 10:08:40 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×