Najlepsze sitcomy na jesień, których nie sposób przestać oglądać!

Czy też masz tak, że pomimo, iż widziałaś już chyba wszystkie odcinki danego serialu to wciąż i wciąż do niego wracasz? Nam się to zdarza! Poniżej przedstawiamy nasze typy ponadczasowych sitcomów, które można oglądać na okrągło, zwłaszcza jesienią! W czym tkwi ich sekret?

sitcomsmain.jpg

Jesienią, gdy za oknem wciąż leje deszcz, a my często popadamy w depresyjne nastroje, warto wrócić do najlepszych w historii seriali komediowych! Wieczory spędzone w towarzystwie ich bohaterów rozwieją wszystkie jesienne smutki! Oto, które seriale szczególnie Ci polecamy (nawet, jeśli widziałaś je już 100 razy)!

Przyjaciele

Naszym zdaniem ten serial to prawdziwy król sitcomów. 10 sezonów i ponad 200 odcinków niezapomnianych przygód szóstki przyjaciół - Chandlera, Joey'a, Monici, Phoebe, Rachel i Rossa. "Przyjaciół" można oglądać na okrągło - skończyć dziesiąty sezon i zacząć od początku. W czym tkwi sekret jego sukcesu?

Na pewno jest to ciekawy scenariusz, na który składa się przedstawianie wielu problemów młodych ludzi próbujących jakoś ogarnąć swoje dorosłe życie. A wszystko ukazane z inteligencją i humorem. Na pewno jest to też świetnie dobrana obsada i gra aktorska. Ten serial jest po prostu znakomicie zrealizowany i właśnie dlatego do dziś pozostaje najbardziej kasowym sitcomem w historii telewizji.

friendssss.jpg


Różowe lata siedemdziesiąte 

Bardzo ciekawy sitcom, do którego często wracamy i... nie możemy się od niego oderwać! Przygody kilkorga nastoletnich przyjaciół mieszkających w tym samym amerykańskim sąsiedztwie w latach '70. ubiegłego wieku. 

Świetna gra aktorska, ciekawe zwroty akcji i zabawne dialogi sprawiają, że często wracamy do 8 sezonów tego kultowego już serialu!

Warto dodać, że to właśnie na planie sitcomu poznali się też Ashton Kutcher i Mila Kunis, którzy grali w nim parę zakochanych nastolatków! Dziś dwoje aktorów jest małżeństwem, wychowuje córkę i spodziewa się kolejnego malucha. Mila Kunis przyznała natomiast kiedyś w wywiadzie, że to właśnie na planie "Różowych lat..." pierwszy raz się całowała i to właśnie z Ashtonem, czyli swoim teraźniejszym mężem! Cóż, podobno pierwsza miłość nigdy nie umiera! 

70show.jpgTeoria Wielkiego Podrywu

Pomysł, aby w serialu komediowym ukazać losy kilku "nerdów", którzy próbują swoich sił w kontaktach z kobietami musiał się po prostu udać. W kolejnych sezonach wciąż okazuje się, że "nie taki naukowiec straszny, jak go malują", a czasem największe przeciwieństwa najbardziej się przyciągają, choć z drugiej strony może się okazać, że nikt nie zrozumie fizyka tak, jak... biolog.  

Świetna gra aktorska, ciekawe postacie, kosmicznie śmieszne dialogi i uzależniająca muzyka w czołówce to sprawy, przez które wciąż i wciąż wracamy do "Teorii Wielkiego Podrywu"!

bigbang.jpgJak poznałem waszą matkę?

Ten serial miał być chyba współczesną odpowiedzią twórców na "Przyjaciół", którzy zawojowali sitcomową scenę w latach 90. ubiegłego wieku.

I rzeczywiście, nieco bardziej "wylansowana" grupka przyjaciół z Nowego Jorku tym razem w latach 2000 podbiła serca widzów z całego świata, a serialowe powiedzonka Barney'a Stinsona weszły na stałe do języka potocznego młodych ludzi na całym świecie. Nie sposób nie wspomnieć również o ciekawej narracji w serialu, która cały czas trzyma widza w napięciu i przez 9 sezonów, nieustannie każe mu zastanawiać się nad tym, kto jest tytułową matką! 

mother.jpg

Gorąco polecamy Ci binge-watching tych seriali na jesienne wieczory! Dobra zabawa (po raz kolejny) gwarantowana!  


zdjęcia: Youtube, iStock 

Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Piątek 07.10.2016 (aktualizacja: 2016-10-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar