Natalia Siwiec ponownie stanie na ślubnym kobiercu?

Gwiazda przyznała, że chciałaby powtórzyć ślub z Mariuszem Raduszewskim. Pragnie mieć suknię i... zdradziła też drugi powód.

Natalia Siwiec ponownie stanie na ślubnym kobiercu?

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski pobrali się w Las Vegas w 2012 roku. Para nie zalegalizowała jednak małżeństwa w Polsce, ponieważ planuje ponownie stanąć na ślubnym kobiercu. Natalii Siwiec bardzo zależy na tym, by na jej ślubie obecna była rodzina i przyjaciele, zwłaszcza mama. To był jedyny powód, dla którego modelka nie zdecydowała się dotąd na rejestrację małżeństwa w Polsce.

Od samego początku, jak tylko zaistniałam w mediach, mówiłam, że Mariusz to jest taki mój mąż nie mąż. Chcemy zrobić ślub w Polsce dla moich rodziców, bo zależy mi na tym, żeby moja mama była przy tym, jak biorę ślub i myślę, że to niedługo nastąpi - mówi Natalia Siwiec agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Podczas ślubu w Las Vegas modelka miała na sobie skromną, długą sukienkę w jasnym kolorze, z dużym dekoltem. Twierdzi, że była to elegancka kreacja wieczorowa, jednak nie przeznaczona dla panny młodej. Natalia Siwiec marzy o tym, by tym razem założyć ślubną suknię z prawdziwego zdarzenia, najlepiej od znanego projektanta.

Marzy mi się taka suknia od Zuhaira Murada albo Eliego Saab. To by była duża suknia. Zresztą, jak ludzie znają Zuhaira, to wiedzą, w jakim stylu. Na pewno byłaby bogata, ale wiadomo, że on robi te sukienki z wyczuciem, że one są na bogato, ale nie są przesadzone - mówi Natalia Siwiec.

Obaj libańscy projektanci, zarówno w kolekcjach wieczorowych, jak i ślubnych, stawiają na kobiecość, glamour oraz efektowność. Ich suknie zdobione są koronkami, falbankami i misternymi aplikacjami. Panna młoda ma wyglądać spektakularnie, ale elegancko.

Natalia Siwiec ponownie stanie na ślubnym kobiercu?

Natalia Siwiec ponownie stanie na ślubnym kobiercu?

Natalia Siwiec ponownie stanie na ślubnym kobiercu?


Zobaczcie także:Źródło: Newseria Lifestyle
Foto: KAPiF/ Newseria Lifestyle/ YouTube

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 16.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-16)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
darmowe ogłoszenia w uk, nieruchomości, praca, usługi

http://cooltura.co.uk
Dodano: 2016-05-23 14:16:36 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×