Niesamowity teledysk do piosenki z filmu "Chemia"

"Bezwładnie czekam aż miłość swoim impetem walnie o ziemię" - śpiewa wokalistka zespołu Mikromusic, Natalia Grosiak, w teledysku do najpiękniejszego polskiego filmu o miłości - CHEMII. Teledysk, w którym zobaczyć i usłyszeć możemy także Skubasa, właśnie pojawił się w sieci.

Niesamowity teledysk do piosenki z filmu "Chemia"

"Bezwładnie" ze słowami i muzyką Natalii Grosiak oraz trzy inne utwory Mikromusic znalazły się na ścieżce dźwiękowej do filmu "Chemia", który wejdzie do kin 2 października. Natalia Grosiak gra w filmie epizodyczną rolę.

Zobaczcie także: Ciąża i rak jednocześnie? "Boskie Mamy" to nowy program fundacji Rak'n'Roll

"Chemia" to opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci. To film, który przekonuje, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być. Przedstawiona w filmie historia inspirowana jest wydarzeniami z życia założycielki Fundacji Rak’n’Roll – Magdaleny Prokopowicz. Reżyserem filmu jest jej mąż – Bartek Prokopowicz.

W ekranie zobaczymy: znakomitą Agnieszkę Żulewską ("Bejbi blues"), Tomasza Schuchardta ("Jesteś Bogiem"), Danutę Stenkę, Eryka Lubosa, Adama Woronowicza, Anitę Jancię-Prokopowicz.  Autorem zdjęć  do filmu jest Jeremi Prokopowicz ("Herkules", "Wenus w futrze", "Rzeź").
Piękna kompozycja "Bezwładnie" zwiastuje piąty album Mikromusic pt. "Matka i żony". Premiera albumu zbiega się  z premierą filmu – przewidziana jest na 2 października.
Płytę "Matka i żony" wyprodukował gitarzysta Mikromusic, Dawid Korbaczyński. Wypełniło ją 11 piosenek. Nie wszystkie są melancholijne i liryczne, słychać też w nich sporą energię (np. "Matka Teresa"), z jakiej Mikromusic słynie podczas koncertów. W tekstach Natalia Grosiak tym razem więcej mówi o sobie, jednocześnie inspirując się historiami innych kobiet.

Zobaczcie niezwykły teledyskZobaczcie także:źródło/foto: mat. prasowe

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 30.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-30)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Nie występowała*
Dodano: 2015-09-30 22:12:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
Agnieszka nie występował w filmie bejbi blues. Coś wam się pomyliło :)
Dodano: 2015-09-30 22:10:20 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×