Niezwykły taniec kobiety bez ręki i mężczyzny bez nogi!

Wiele niepełnosprawnych osób załamuje się i zamyka w sobie. Ta para jednak pokazała, jak pięknie można rozwijać swoje pasje. Obejrzyjcie wzruszający film.

niezwykły-taniec


Ludzie różnie przyjmują swoją niepełnosprawność. Niektórzy zamykają się w sobie, albo ich jedynym kontaktem ze światem zostaje internet. Na szczęście bywają też osoby, które umieją sobie z tym poradzić, wyjść do ludzi, znaleźć i rozwijać swoje pasje, czym wzruszają miliony. 

Taniec dla wielu jest swego rodzaju terapią. Muzyka łagodzi duszę, wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie i wpływa na wytwarzanie endorfin, a kontakt z drugim człowiekiem w wielu przypadkach chociażby podnosi na duchu. Szczególnie osoby niepełnosprawne w czasie zajęć tanecznych pozbywają się własnych zahamowań, widzą, że brak kończyn wcale nie musi ich ograniczać.

Dokładnie tak robi para taneczna. On nie ma nogi, ona ręki. Nogę skutecznie zastępuje kula, a brak ręki rekompensuje partner, który zawsze jest w pogotowiu. Taneczny duet prezentuje niezwykle emocjonalny pokaz. Wiele osób wzrusza nie tylko fakt niepełnosprawności artystów, ale również sposób w jaki się poruszają. To wszystko w połączeniu z muzyką daje piorunujący efekt. Pomimo tego, że melodia jest spokojna, to występ skutecznie pobudza. Zobaczcie nagranie niezwykłego tańca:
Zobaczcie także: Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTube

Dodał(a): Anka P. , Sobota 24.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×