Nowa płyta Mariki już w sprzedaży

Od reggae, dancehallu, soulu i funku aż po klimatyczną muzykę chilloutową. Marika skończyła pracę nad nową płytą, która powstała w kolaboracji z radiem Chilli Zet.

Nowa płyta Mariki już w sprzedażyNowa płyta Mariki już w sprzedażyMarika
a właściwie Marta Kosakowska debiutowała w 2002 roku jako wokalistka Bass Medium Trinity. Od tego czasu zdążyła wydać 3 albumy studyjne. Tym razem powraca w zupełnie nowej odsłonie.

Pomysł na płytę narodził się po akustycznym występie Mariki na antenie radia Chilli ZET. „Na antenie realizowaliśmy wiele koncertów, w których artyści wykonywali swoje utwory w wersji akustycznej, bliskiej brzmieniu Chilli ZET, ale to właśnie Marika w takiej wersji podbiła serca nasze, słuchaczy oraz swoich fanów. W taki właśnie sposób zrodził się pomysł na nagranie płyty „Chilli ZET Live Session” - skomentowała Marta Dębska, Dyrektor Programowa i Muzyczna Chilli ZET.

Czego możemy się spodziewać? Na pewno zupełnie nowego brzmienia, zwłaszcza takich utwór jak "Moje serce", "Uplifter" czy "Widok" znanych z jej wcześniejszych albumów. Jeśli jesteście ciekawe co wyszło z tej współpracy, zapraszamy do sklepów już od 14 maja!

Nowa płyta Mariki już w sprzedaży
Nowa płyta Mariki już w sprzedaży

Nowa płyta Mariki już w sprzedaży
Nowa płyta Mariki już w sprzedażyŹródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasowe/ KAPIFDodał(a): Wiktoria Malicka , Środa 15.05.2013 (aktualizacja: 2013-05-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×