Nowa płyty Adama Lamberta "Trespassing"

15 maja odbyła się premiera drugiej płyty Adama Lamberta "Trespassing". Adam Lambert jest współtwórcą wielu z 12 zamieszczonych na płycie kompozycji. Album w wersji deluxe zawierać będzie dodatkowe trzy premierowe piosenki.

lambert4_photo-Lee Cherry_low.jpgDo wspólnego pisania, komponowania i wyprodukowania Trespassing udało mu się nakłonić tak znakomite nazwiska ze świata muzycznego szołbiznesu jak: Pharrell Williams, Dr. Luke, Claude Kelly, Benny Blanco, Bonnie McKee, Nile Rogers, Sam Sparro, Bruno Mars, Nikka Costa i BC Jean.

Debiutancki, wydany w 2009 roku krążek Lamberta - "For Your Entertainment" rozszedł się w imponującym nakładzie ponad miliona egzemplarzy. Sam wokalista otrzymał nominację do prestiżowej nagrody Grammy za singiel "Whataya Want From Me", a w 2010 roku wydał DVD/CD "Glam Nation Live", będące zapisem koncertu z jego pierwszej, światowej trasy koncertowej. Adam Lambert swoją karierę rozpoczął od udziału w amerykańskiej edycji bijącego rekordy popularności, muzycznego show "Idol". Adam jest też pierwszym z "amerykańskich idoli", który zdołał promować swój debiutancki album na trasie koncertowej poza rodzinnymi Stanami Zjednoczonymi.

lambert_trespassing_eco2012_DBS_800.jpgOstatnimi czasy Adama można było podziwiać na jednej scenie razem z muzykami legendarnego zespołu QUEEN, z którymi w roli wokalisty wykonał medley największych hitów grupy podczas tegorocznej gali MTV Europe Music Awards w Belfaście. Współpraca z Queen będzie kontynuowana na masowym koncercie w Rosji, klubowych występach w Londynie, oraz jedynym koncercie w Polsce. Zespół Queen i Adama Lamberta posłuchać na żywo będzie można już 7 lipca we Wrocławiu w ramach festiwalu Rock In Wroclaw.

Album ukaże się w wersji Eco Style oraz zawierającej dodatkowe piosenki i inną okładkę wersji Deluxe.
Lista utworów wersji podstawowej:
1. Trespassing
2. Cuckoo
3. Shady
4. Never Close Our Eyes
5. Kickin In
6. Naked Love
7. Pop That Lock
8. Better Than I Know Myself
9. Broken English
10. Underneath
11. Chokehold
12. Outlaws of Love

Wersji Deluxe zostani wzbogacona o 3 dodatkowe piosenki:
13. Runnin'
14. Take Back
15. Nirvana

Źródło: Mat. prasowe


Przeczytaj również:

Birdy - Birdy 

Polak zwycięzcą w kokursie Beyonce!

Finalista Mam Talent wydaje debiutancki album!

Dodał(a): Agnieszka Yilmaz , Piątek 18.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×