Ola Kot na okładce nowego Playboya!

Gwiazdą okładki najnowszego wydania Playboya została prezenterka Eska TV. Co myślisz o tych zdjęciach?

Playboy_04mainmianokladka.jpg

Miss Beskidów, finalistka konkursu Miss Polski, prezenterka telewizji muzycznej ESKA TV. Miłośniczka adrenaliny, szybkich samochodów, hip-hopu, siatkówki, kamer i dalekich podróży - Ola Kot zaprezentować swoje wdzięki w najnowszym numerze magazynu Playboy. Jak wypadła? Zobacz na zdjęciach promujących sesję poniżej: 

Playboy_04okladka.jpg

Promo 1play.jpg

 Ola Kot dla Playboya 

Co jeszcze można znaleźć w tym wydaniu magazynu? 

WYWIADY: Jan A.P. Kaczmarek - zaskakujący wywiad ze zdobywcą Oscara

Dziewczyny i rock & roll przekreśliły jego karierę wirtuoza fortepianu. Miał zostać dyplomatą, ale wolał grać muzykę dla straceńców. Oscarowe kompozycje do Marzyciela napisał po to, by udowodnić w Hollywood, że oprócz słowiańskiego mroku ma w sobie również i światło. A amerykański sen spełnił, bo miał polską ambicję, by wygrać.


20 PYTAŃ DO: Milla Jovovich

Spotkaliśmy się w Londynie. W środku nocy, w opuszczonej fabryce. Milla zagrała tam w kameralnym widowisku The Night That Flows stworzonym na potrzeby promocji Toyoty C-HR. Następnego dnia rano byliśmy umówieni na rozmowę. Milla zaczęła od swego rytuału – zapalenia elektronicznego papierosa.


PLAYMATE: Amerykański PLAYBOY wraca do nagości

Dokładnie po roku bez pełnej nagości, amerykański PLAYBOY przywraca to, z czego jest najbardziej znany, czyli zdjęcia rozebranych piękności. Piękno kobiecego ciała wraca do PLAYBOYA pod hasłem „Nagość jest normalna”. Zgadzamy się, a patrząc na te zdjęcia, dodalibyśmy jeszcze, że w niektórych przypadkach nagość jest po prostu piękna. Nowa Playmate Nina Daniele - Miss Kwietnia!


RAPORT: III Wojna Światowa czyli hakerzy na usługach rządów

Witamy w XXI wieku! Nikt do siebie nie strzela, ale spowodowane straty są ogromne. Ta cyberwojna już trwa!


PROFIL:  Depresja miliardera 

Minecraft to gra bijąca rekordy popularności. Grafika jest toporna, jednak graczy urzekło to, ze możesz w niej  wszystko, a nic nie musisz. Jedyne cele to te, które wyznaczasz sobie sam. I, jak na ironie, właśnie tak dziś wygląda życie jej twórcy, który ma tyle pieniędzy, ze może pozwolić sobie na wszystko, ale... 

Co twórca „Minecrafta” robi ze swoją fortuną?

FOTOEROTICA

Wszystkich dobrych zdjęć nadsyłanych na konkurs Fotoerotica jest tyle, że brakuje miejsc na podium, by je uhonorować. Jednak na pewno zasługują one na wyróżnienie – zobacz druga cześć publikacji konkursu PLAYBOYA


MOTORYZACJA:

Testujemy Nissana GT-R

„Dziki z natury, dobrze ułożony”. Trzeba przyznać, ze reklamowe hasło Nissana GT-R idealnie oddaje jego charakter. To auto, które pokazuje pazur przy mocniejszym naciśnięciem gazu.


Porsche na lodzie, czyli driftowanie pod biegunem.

„Cały dzień w podróży, żeby pojeździć Porsche? Mógłbym poświęcić na męczący transport nawet 3 dni i zmieniać samolot za samolotem, bo po lodzie za kołem podbiegunowym nie jeździ się codziennie”– mówi Rafał Jemielita, redaktor PLAYBOYA


25-LECIE POLSKIEGO PLAYBOYA – zobacz najdziwniejsze gadżety, o których pisaliśmy przez wszystkie lata.

źródło, zdjęcie: materiały prasowe 

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Poniedziałek 20.03.2017 (aktualizacja: 2017-03-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
może ona brać udział dziewczyny na ekeran
Dodano: 2017-03-21 13:02:39 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×