Oprah Winfrey wyznała, dlaczego nigdy nie poślubiła swojego partnera, z którym jest od... 31 lat

Osobliwe wyznanie prezenterki...

oprahupiphotostwo365790.jpg

Oprah Winfrey to jedna z największych legend telewizji. Oprócz tego, że od kilku dekad jest jedną z najbardziej uznanych i najbogatszych prezenterek na świecie, Winfrey jest także wieloletnią partnerką swojego ukochanego - Stedmana Grahama. Prezenterka i biznesmen są bowiem ze sobą w poważnym związku od... 1986 roku. 

Co sprawiło, że aż przez 31 wspólnie spędzonych lat Winfrey i Graham się nie pobrali? Czy był to brak czasu, czy poświęcenie karierze, jak często tłumaczą się gwiazdy? Odpowiedzi na to pytanie Oprah postanowiła udzielić ostatnio podczas wywiadu z dziennikarzami magazynu Vogue. Co powiedziała?

Nikt nie wierzy w tę odpowiedź, ale jest prawdziwa. Jedyny raz, gdy zapytałam Stedmana, co by się stało, gdybyśmy zostali małżeństwem, on odparł: "Nie bylibyśmy już razem" - wyznała prezenterka. 

Dlaczego małżeństwo byłoby początkiem końca tego związku? 

Nie bylibyśmy razem, bo małżeństwo wymaga nieco innego egzystowania na tym świecie. To, co dla niego oznaczałoby bycie mężem i co dla mnie oznaczałoby bycie żoną byłoby bardzo tradycyjne, a ja nie byłabym w stanie się do tego dopasować - stwierdziła Oprah.  

We wcześniejszych wywiadach, gdy Winfrey pytana była o swój trwający ponad 30 lat związek i o to, czy nie chciałaby go w końcu zalegalizować, odpowiadała, że zaczęła o tym znowu myśleć w 2013 roku przy okazji ostatniego ślubu Tiny Turner.

Pomyślałam wtedy o ślubie, bo Tina mówiła mi: "Oprah, po prostu musisz to zrobić, musisz!" Pomyślałam wtedy: czy rzeczy między nami by się zmieniły? Nie sądzę - mówiła Winfrey. 

Dodała także: Jeśli kiedykolwiek rozmawiasz na temat ślubu ze Stedmanem, on Ci powie, że gdybyśmy wzięli ślub nie bylibyśmy już razem. Dlaczego? Dlatego, że on jest bardzo tradycyjnym człowiekiem, a to jest bardzo nietradycyjny związek

Dodajmy, że Graham był już raz żonaty, a z byłą żoną ma dorosłą dziś córkę. Oprah natomiast przeżyła w swoim życiu wiele nieudanych związków, o których opowiadała publicznie. Gwiazda wyznała także, że jako nastolatka padła ofiarą molestowania seksualnego.

Co sądzisz na temat decyzji pary? Czy zgodziłabyś się na 30-letni związek bez zawarcia małżeństwa? 

oprahistedmanupiphotostwo365790.jpg

 Zobacz też:

 zdjęcia: StarstockDodał(a): Natalia Fijał , Czwartek 17.08.2017 (aktualizacja: 2017-08-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×