Orlando Bloom ma nową dziewczynę? Nie zgadniesz kto to...

Według amerykańskich dziennikarzy, przystojny aktor już pocieszył się po rozstaniu z Katy Perry...

orlandobloommainmaibn.jpg

Orlando Bloom nie traci czasu po rozstaniu z Katy Perry. Przystojny aktor ponoć już w kilka dni po ogłoszeniu zerwania w mediach widziany był na plaży w towarzystwie nie jednej, ale kilku urodziwych modelek. Natomiast obecnie, kilka tygodni po zerwaniu, gwiazdor wszedł już podobno w kolejny związek, tym razem oparty na wcześniejszej przyjaźni.

Jak bowiem donosi magazyn "People", Bloom ma od niedawna spotykać się z koleżanką po fachu - znaną z serialu "Pamiętniki wampirów" młodą aktorką Niną Dobrev. Dobrev jest młodsza od Blooma o 12 lat, ale to podobno ma im nie przeszkadzać. -Znają się już od jakiegoś czasu i na razie traktują tę znajomość zupełnie zwyczajnie. Ostatnio się spotykali, ale bardziej jako przyjaciele. - informuje serwis osoba, która pozostaje anonimowa. Ile w tym prawdy? Tego do końca nie wiadomo. Widać jednak, że Nina wizualnie przypomina trochę byłą żonę Blooma - modelkę Mirandę Kerr, z którą aktor ma 3-letniego synka Flynna. 

Co na to ex Blooma - Katy Perry? Pomimo ostatnich zapewnień Orlando w wywiadach, że oboje "są dorośli" i pozostają przyjaciółmi, wokalistka chyba jednak nie do końca dobrze radzi sobie z kolejnym rozstaniem z osobą, która miała być z nią w poważnym związku.

Przypomnijmy, że Perry jest już po rozwodzie i zaliczyła kilka poważnych, acz średnio szczęśliwych związków, co "życzliwi" widzą jako przyczynę jej obecnego zachowania. Wokalistka obcięła bowiem właśnie włosy "na chłopaka", porzuciła swoje ciemne kosmyki na rzecz platynowego blondu, postanawiając też lansować "szersze pojęcie" kobiecości, nawiązując stylizacjami do pamiętnej ery Miley Cyrus z roku 2013, tuż po rozstaniu z Liamem Hemsworthem. Czy to początek załamania? - pytają w sieci komentatorzy. My mamy nadzieję, że nie.

Zobacz też: Ona nie ma szczęścia do facetów? Poznaj historię związków Katy Perry

Jeśli jednak fani Katy i Orlando liczyli na to, że para artystów do siebie wróci, ze względu na nowy romans aktora, mogą już chyba o tym zapomnieć... Zobacz zdjęcie nowej pary show-biznesu. Co myślisz o rzekomym związku pary aktorów? Czekamy na komentarze! 

Nina Dobrev i Orlando Bloom 

Katy Perry obecnie

 

 

Katy Perry po drastycznej zmianie wizerunku 


zdjęcia: Instagram, FameFlynet  

Zobacz też:


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 18.04.2017 (aktualizacja: 2017-04-18)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar