"Paddington" już w kinach!

Losy Misia Paddingtona możemy śledzić już od 1958 roku! Zatem nic dziwnego, że jest to najsłynniejszy niedźwiadek po Kubusiu Puchatku. Już niebawem zagości także na ekranach kin! Sprawdźcie szczegóły.

"Paddington" już w kinach!

"Paddington" już w kinach!


Miś Paddington jest jedną z najważniejszych postaci w literaturze brytyjskiej, a bajki z jego przygodami zostały przetłumaczone na 30 języków. Jego imię pochodzi od nazwy londyńskiej stacji, na której to twórca kultowego misia dokonał zakupu pluszaka. Jak dotąd losy Paddingtona były przedstawiane w niezwykle inteligentnych i cieszących się sympatią dzieci kreskówkach, gdzie widzieliśmy prostą kreskę połączoną z brytyjskim akcentem i grzecznym językiem angielskim. Teraz czas na pierwszą ekranizację przygód misia. W produkcji kinowej nie zabraknie elementów znanych z kreskówek, choć animacja będzie miała zupełnie inny wymiar!

W filmie "Paddington" zobaczymy gwiazdy największego angielskiego formatu. Rodzinę adoptującą niedźwiadka grają takie osobistości jak Hugh Bonneville, Nicole Kidman, Michael Gambon, czy Sally Hawkins W dzielnego Paddingtona wciela się natomiast Ben Whishaw znany m.in. z przygód Jamesa Bonda: Skyfall.

"Paddington" na regularnych seansach w kinach zagości 2 stycznia, lecz już od 25 grudnia będzie go można zobaczyć na pokazach przedpremierowych w Cinema City.

Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: Mat. prasoweDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Czwartek 25.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar