Pamiętasz tego chłopca z "To właśnie miłość"? Zobacz, jak teraz wygląda!

Zobacz najnowsze zdjęcia aktora, który skradł nasze serca w roli Sama z "To właśnie miłość"!

sam love acctually.jpg

Niemal każda rola w kultowej komedii romantycznej "To właśnie miłość" jest naprawdę niezapomniana

Ale uroczy chłopiec - Sam, który zakochuje się w koleżance ze szkoły - Joannie, to postać, której nie sposób wyrzucić z serca.

Słodki małolat, który niedawno stracił mamę i jest wychowywany przez ojczyma (w tej roli Liam Neeson), pomimo rodzinnej tragedii zakochuje się, ma kilka zabawnych przygód, a po namowach ojczyma, postanawia walczyć o swoją pierwszą miłość.

sam joanna.jpg

sam i ojciec.jpg

Odtwórcą niezapomnianej roli Sama jest Thomas Brodie-Sangster. Nie wiemy, jak to się stało i kiedy ten czas minął, ale 14-letni wówczas Tommy dziś jest dorosłym mężczyzną i ma już 25 lat, choć, jak sama przyznasz, nie wygląda na swój wiek. 

FFN_RAM_MazeRunner_Prem_091515_51851112_midres.jpg

FFN_ComicC_EW_KMFF_071215_51797263_midres.jpg


Jak Sangster sam przyznaje, jego młody wygląd przyczynia się do powstawania wielu anegdot. Okazuje się np. że, gdy aktor wybiera się do pubu i nie ma przy sobie dokumentu potwierdzającego wiek, to tego, czego może się spodziewać szybciej niż wypicia alkoholu, jest prośba o autograf. Co jeszcze, oprócz spędzania wolnego czasu w pubach, porabia na co dzień Thomas Brodie-Sangster?

25-latek nie porzucił gry aktorskiej. Fani serialu "Gra o tron" mogli oglądać go w 10 odcinkach cyklu w roli Jojena Reedama. Młody aktor zagrał także w serialu BBC "Wolf Hall" oraz w pierwszej części filmu "Więzień labiryntu". Obecnie promuje powstający sequel serii.

źródło: HouseBeautiful, zdjęcia: FameFlynet, Youtube

Zobacz: 10 najbardziej romantycznych filmów wszechczasów  

Zobacz też: Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Środa 22.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×