Paris Hilton już tak nie wygląda! Celebrytka zmieniła kolor włosów, a jej fani... oszaleli!

Gwiazda postanowiła zostać brunetką. Pasuje jej?

parisblondenewonemain662.jpg

O Paris Hilton mówi się różnie - jedni uważają ją za pierwszą na świecie prawdziwą celebrytkę, która wylansowała modę na śledzenie życia gwiazd w sieci i poza nią - także w programach typu reality show. Inni z kolei widzą w niej dziewczynę, która postanowiła lansować się na fortunie ojca. Przeciwnicy tych drugich twierdzą twierdzą z kolei, że Hilton nie jest jedynie dziedziczką fortuny, ale także bardzo inteligentną business woman, która przez lata zdołała wykreować w mediach pewien świetnie sprzedający się wizerunek, od którego może dziś swobodnie odcinać kupony. Kto ma rację? To ciężko stwierdzić, nikt z nas nie zna bowiem osobiście Paris i nie wie, jaka jest naprawdę.

Ale jedno jest pewne - Hilton to ikona... blond fryzury. Celebrytka po prostu kojarzy się z blond włosami i nigdy nie miała na głowie innego koloru włosów, dlatego to, że postanowiła zostać brunetką, dla jaj fanów jest naprawdę szokujące.

Gwiazda pochwaliła się ostatnio na swoim Instagramie ciemnymi kosmykami, a jej fani oszaleli. Niektórzy pisali w komentarzach, że to koniec pewnej ery, inni, że... mają zawał. Po publikacji fotek z ciemnymi włosami, Paris zaczęła też pokazywać zdjęcia we włosach blond. Nie wiadomo zatem, czy celebrytka przefarbowała włosy, czy tylko była w peruce, niemniej ozdew jej fanów na zmianę koloru jest naprawdę interesujący... 

Czy zmiana fryzury przez celebrytkę to na pewno aż taki powód do przejmowania się? Cóż... oceń sama. 


Oto najnowsze zdjęcia Paris Hilton w ciemnych włosach:

Paris Hilton jako brunetka 


Co sądzisz o nowym image'u celebrytki? W którym kolorze włosów jest jej bardziej do twarzy? Czkamy na komentarze!

zdjęcia: FameFlynet, Instagram 

Zobacz też:

 


Dodał(a): Natalia Fijał , Sobota 10.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-09)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar