Paulina Krupińska - nie milkną głosy o jej ciąży. Czy straci koronę?

Niedawno wyszło na jaw, że Miss Polonia jest w ciąży. Jak to wpłynie na jej karierę i jak sama zainteresowana przechodzi ten błogosławiony stan? Jakie ma zachcianki? Sprawdźcie.

paulina-krupińska-2.jpg

Paulina Krupińska już trzeci rok z rzędu pełni funkcje Miss Polonia. Wszystko przez to, że zwolniono nieuczciwą menadżerkę, która zajmowała stanowisko dyrektor konkursu, a teraz nie ma kto jej zastąpić, w związku z czym nie ma terminu kolejnych wyborów. W regulaminie wyborów jednak jest zapis, że Miss Polonia w czasie noszenia tego tytułu nie może zajść w ciążę, do czego Paulina się nie zastosowała, ale z drugiej strony, ile mogła czekać z układaniem sobie życia? W końcu ten kontrakt miał obowiązywać rok, a nie trzy lata.

Niedawno okazało się, że Miss Polonia nie dość, że planuje ślub ze swoim partnerem, Sebastianem Karpielem-Bułecką, to jeszcze jest w szóstym miesiącu ciąży.

Zobaczcie także: Późna ciąża zwiastuje bliźniaki?

Biuro konkursu Miss Polonia jednak rozumie całą tę sytuację, a swoje stanowisko wyraziło w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Imperium": Fakt, że pani Paulina Krupińska, będąc panującą Miss, zaszła w ciążę, nie stanowi żadnego problemu. Wprawdzie dotychczas żadna zdobywczyni tytułu nie przekazywała korony swojej następczyni z widocznym ciążowym brzuchem, ale może i teraz do tego nie dojdzie. Rozpatrujemy różne scenariusze. Jeszcze nie zdecydowaliśmy, jak to rozwiążemy. - powiedział Michał Marciniak, dyrektor biura konkursu.

Ślub jest planowany po narodzinach dziecka, czyli jesienią. Nie możemy się doczekać szczegółów. Tymczasem Paulina Krupińska wprost promienieje i dzieli się swoją radością na Instagramie. Miss Polonia stawia na zdrowe odżywianie i spacery.

paulina-krupińska.jpg


Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl/ Twoje Imperium
Foto: Instagram/pkrupinskaDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 20.05.2015 (aktualizacja: 2015-05-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
to jest według mnie bzdura. Ma prawo być w ciąży. Głupie zasady.

Goodforyou blog
Dodano: 2015-05-20 11:36:27 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×