Pierwszy dzień Polsat Sopot Festival 2014

W tym roku Polsat Sopot Festival dostarczył niebywałą moc muzycznych atrakcji. Koncert pod hasłem "Słodkie lata 90-te" zachwycił przybyłą publiczność, a gwiazda wieczoru Garou dał koncert na najwyższym poziomie!

Pierwszy dzień Polsat Sopot Festival 2014

Pierwszy dzień Polsat Sopot Festival 2014


Na scenie Opery Leśnej w Sopocie wystąpiło wczoraj zatrzęsienie polskich gwiazd, których muzykę dobrze znamy jeszcze z początków lat 90-tych. W programie koncertu pod hasłem "Słodkie lata 90-te" znalazły się największe gwiazdy tamtych lat. Na scenie pojawiła się m.in. Kasia Kowalska, która zaśpiewała jeden ze swoich sztandarowych kawałków "A to co mam" oraz zespół Hey z charyzmatyczną Katarzyną Nosowską na czele. Kiedy wybrzmiał utwór "Moja i twoja nadzieja" nie sposób było nie przenieść się wspomnieniami do czasów wielkiej powodzi w 1997 roku. Tego wieczoru nie mogło zabraknąć zespołu Wilki z kawałkami "Son of the blue sky" czy "Aborygen". Robert Gawliński podczas koncertu wystąpił wraz ze swoim synem. Wieczór uświetnił również zespół Golden Life, który piosenką "Oprócz błękitnego nieba" porusza niezmiennie od lat. Świetne koncerty dały również Elektryczne Gitary oraz Ira. Odchodząc od rockowych klimatów, trzeba przyznać, że występ Andrzeja Piaseckiego spotkał się z ciepłym przyjęciem publiczności. Absolutnie urzekający natomiast był koncert Stanisława Soyki, który przy akompaniamencie pianina zaśpiewał m.in. kultową już piosenkę "Tolerancja". Na scenie pojawili się również Liroy, Vengaboys i Dr Alban z niezapomnianym hitami "Hello Afrika", "One love" czy "Born in Africa" czy wspaniałym "Sing Hallelujah". Zagraniczną gwiazdą wieczoru był kanadyjski piosenkarz Garou, u boku którego wystąpiła Paulla.

 

Wieczór poprowadzili Krzysztof Ibisz i Katarzyna Dowbor oraz Maciej Dowbor i Maja Bohosiewicz.

Zapraszamy do obejrzenia relacji zdjęciowej z tego wieczoru!
Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: KAPiFDodał(a): Marietta Przybyłek , Sobota 23.08.2014 (aktualizacja: 2014-08-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Anonim
Wczoraj namierzyłam faceta na zdradzie dzięki szpiegofonowi http://szpiegofon.pl/t0tighc/3
Dodano: 2014-08-24 14:43:03 Zgłoś nadużycie
Anonim
Polsat Sopot Festiwal 2014 po prostu był nudny.Minęły czasy jego świetności.Oglądałam tylko w telewizji.Oklepane piosenki,jubileusze starszych piosenkarzy. To już nie ten Festiwal.Szkoda.
Dodano: 2014-08-24 11:33:05 Zgłoś nadużycie
Anonim
Nie wiem, co miało mnie zachwycić w Festiwalu SOPOT 2014. Stare oklepane piosenki? Nuda!!!!!!!!!
Dodano: 2014-08-24 11:26:37 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×