Pierwszy odcinek "Bitwy na głosy"

W dwóch pierwszych odcinkach muzycznego show wystąpią po cztery zespoły pod wodzą gwiazd. Ciekawi jesteście kto pójdzie na pierwszy ogień? Którzy artyści zaprezentują swoje grupy wokalne 3 marca, w premierowym wydaniu II edycji?

Mezo

Pierwszą z gwiazd, która pokaże możliwości swojej szesnastoosobowej drużyny, będzie Mezo. Poznańska ekipa zostanie prowadzona do boju przez lokalnego patriotę wychowanego na osiedlu Przyjaźni oraz byłego piłkarza Lecha Poznań w zespołach juniorskich. Jacek "Mezo" Mejer, znany m.in. z takich przebojów jak "Ważne", czy "Sacrum" już ciężko pracuje z ekipą nad pierwszym utworem.

Raper posiada w swoim zespole  różnorodną broń. Beatboxer Witold Vito WS Ostynowicz, który wystąpił również na jego ostatniej płycie, może wzbogacić oryginalnymi dźwiękami każdy utwór. Nigeryjczyk John James zaczaruje publiczność pięknym soulowym głosem. Jest jeszcze kilka innych niespodzianek w jego ekipie. "Jesteście najlepszymi z najlepszych. Przeciwnik nie będzie nas oszczędzał. Czy jesteście gotowi do Bitwy? Uwaga Poznań – do hymnu! "Ważne" To musi wyjść – musi!" – tak zagrzewał do walki Mezo swoją zebraną drużynę.

Już 3 marca, o 20.05 w Dwójce, w programie "Bitwa na głosy" zobaczycie jaką piosenkę wybrał Mezo dla swojej drużyny i którzy wokaliści zaśpiewają swoje pierwsze solowe partie.


Źródło: Mat. prasoweDodał(a): Emilia Czaczkowska , Czwartek 01.03.2012 (aktualizacja: 2012-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×