Pierwszy zwiastun filmu "Obce niebo" już jest - Zobaczcie

Film wejdzie na ekrany kin w połowie października, teraz jednak możemy oglądać pierwszy zwiastun, który z pewnością zachęca do obejrzenia "Obcego nieba", zobaczcie sami.

obce niebo główne.jpg

fot. MONIKA LENCZEWSKA / NEXT FILM 

Polski dramat to gatunek, który z pewnością zasługuje na zauważenie i docenienie. Produkcje tego typu zyskują szacunek nie tylko wśród polskiego środowiska filmowego, ale także wśród światowych twórców.

Do tej kolekcji dołączy także film, który wejdzie na ekrany polskich kin w połowie października, a jego reżyserem jest Dariusz Gajewski.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: DRAMAT "PIEŚŃ SŁONIA" OD DZISIAJ W POLSKICH KINACH 

"Obce niebo", bo to o tej produkcji mowa, to z pewnością nie jest jedynie łzawa, wzruszająca historia. To film, który będzie nas trzymał w niepewności i dostarczy nam nie tylko mocnych wzruszeń, ale także zaskoczy i będzie trzymał w napięciu - przynajmniej to zwiastuje pierwszy trailer, który właśnie pojawił się w sieci.

 

Młode małżeństwo mieszkające z córką w Szwecji będzie musiało zmierzyć się z bezlitosną biurokracją i prawe, które stanie na drodze szczęściu rodzinnemu. Przez jedno pozornie niewinne kłamstwo rodzina zostanie rozdzielona, a więzi między matką a córką wystawione na dużą próbę.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "ŻYĆ NIE UMIERAĆ" Z TOMASZEM KOTEM OD DZISIAJ W KINACH 

Agnieszka Grochowska, która wcieliła się w postać Basi, żony i matki, której odebrano dziecko, za swoją rolę na tegorocznym Festiwalu Filmowym w Gdyni otrzymała statuetkę za najlepszą rolę kobiecą. Na ekranie zobaczymy także Bartłomieja Topę, który zagra Marka, który razem z żoną podejmie dramatyczną walkę o odzyskanie córki.

Jak zakończy się ta trudna historia? Przekonamy się 16 października, gdy "Obce niebo" pojawi się na ekranach kin, a teraz zobaczcie zwiastun filmu.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat.Prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 24.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Zapowiada się bardzo dobrze. Historia ma potencjał na ciekawy film, grają jedni z moich ulubionych polskich aktorów... będzie trzeba wyciągnąć chłopaka do kina w październiku ;)
Dodano: 2015-09-28 22:41:58 Zgłoś nadużycie
podwodnie44
nie mogę się doczekać...
Dodano: 2015-09-25 12:19:33 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×