Playboy Fragrances x Red Lips x koncerty w technologii VR

Playboy Fragrances razem z zespołem Red Lips przygotował cykl koncertów wykorzystujących technologię video 360 oraz wirtualnej rzeczywistości (VR). Gdzie i kiedy możesz wziąć udział w tym widowisku? Sprawdź!

VR SHOW Playboymainmian.jpg

Koncert jest kulminacyjnym punktem kampanii promującej produkty marki Playboy Fragrances King of The Game & Queen of The Game. To nagroda dla wszystkich uczestników aktywacji, którzy spełnią odpowiednie warunki.

Koncert zrealizowany w technologii VR pozwoli na oglądanie materiału nakręconego kamerą 360 stopni. Widz znajdzie się w centrum wydarzeń i będzie miał silne wrażenie, że wchodzi w bliską interakcję z członkami zespołu. Technologia doskonale nadaje się do stworzenia kameralnej atmosfery koncertowej, w której wykonawcy śpiewają twarzą w twarz z widzami. Buduje to wrażenie bliskości i ekskluzywności wydarzenia „najmniejszego koncertu”.

Koncerty będą częścią imprez w popularnych klubach. Powstanie wydzielona strefa Playboy Fragrances, w której wybrani uczestnicy będą mogli obejrzeć ekskluzywny content. 

Daty i miejsca:

10.02 Łódź „Czekolada”

11.02 Wrocław „Domówka”

17.02 Lublin „Czekolada”

18.02 Kraków „Pod Jaszczurami”

24.02 Sopot „TAN”

25.02 Poznań „Czekolada”

 Playboy loves to play!

VR SHOW Playboy Fragrancesmalemale.jpg

zdjęcia, źródło: materiały prasowe  


Dodał(a): Natalia Fijał , Wtorek 07.02.2017 (aktualizacja: 2017-02-07)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×