Polacy nagrali teledysk dla Walk the Moon!

Amerykańscy wykonawcy mają duże szczęście do polskich fanów, których zaangażowanie i pomysłowość nie raz potrafiła zaskoczyć cały świat.

Nie inaczej jest w przypadku znanej z przeboju „Anna Sun” pop-rockowej formacji WWalk the Moonalk The Moon, która jeszcze przed wydaniem w Polsce debiutanckiej płyty doczekała się niespodzianki od fanów znad Wisły. Dwa tygodnie temu zespół ogłosił, że sam (bez udziału ekipy filmowej i za minimalny budżet) nakręci pseudo-klipy do wszystkich utworów z płyty „Walk The Moon”. 2 Tygodnie temu w ramach tej akcji na oficjalnym kanale zespołu na Youtube/VEVO pojawił się klip do kawałka „Tightrope” a już tydzień później do sieci trafiła jego adaptacja nagrana przez fanów z Polski. Chłopcy z Walk The Moon zachwycili się nią na tyle, że natychmiast umieścili ją na swoim profilu na Facebooku i dodali, że „jest to najlepsza rzecz, jaka im się kiedykolwiek przytrafiła” !

Obejrzyjcie oryginalną wersje teledysku „Tightrope” TUTAJ  a zaraz potem koniecznie wersję nagraną przez polskich fanów TUTAJ.

Album „Walk The Moon” z przebojem „Anna Sun” oraz robiącymi błyskawiczną karierę w sieci kawałki „Tightrope” i „I Can Lift A Car” ukaże się w Polsce 30 lipca.

Walk the Moon

Formacja Walk the Moon

Album „Walk The Moon” z przebojem „Anna Sun” oraz robiącymi błyskawiczną karierę w sieci kawałki „Tightrope” i „I Can Lift A Car” ukaże się w Polsce 30 lipca.Dodał(a): Natalia Woroniec , Piątek 29.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×