Powraca "Bitwa na głosy"

Cała Polska znów będzie śpiewać! Nowe gwiazdy, nowe miasta, nowe jury i pełna emocji walka o wyjątkową nagrodę główną. Od marca do TVP2 powraca "Bitwa na Głosy".

bew12451E7.jpg

Już w styczniu rozpoczną się castingi do drugiej edycji wielkiego muzycznego show TVP2, który wiosną ubiegłego roku odniósł spektakularny sukces - finałowy odcinek zgromadził przed telewizorami blisko cztery miliony widzów. Za produkcję programu ponownie będzie odpowiadać Mastiff Media Polska.

W marcu na wielkiej scenie ponownie stanie ponad 140 osób i zaśpiewa największe przeboje w zupełnie nowych aranżacjach.  Zanim jednak Polacy będą mogli kibicować swoim ulubieńcom i krajanom, osiem nowych gwiazd polskiej estrady wyruszy do rodzinnych miejscowości na poszukiwanie utalentowanych wokalistów, spośród których skompletują szesnastoosobowe zespoły.

Wspólnie będą reprezentować swoje rodzinne miasta i staną do pojedynku o 100 tysięcy złotych, które zwycięska drużyna przekaże na wybrany cel charytatywny. Wygrani otrzymają również specjalną nagrodę - dodatkowy odcinek, który będzie należał tylko do nich. Będzie to wyłączny show gwiazdy i jej zespołu oraz zaproszonych przez nich gości specjalnych. Dwugodzinny muzyczny spektakl na wielkiej scenie, który zobaczy cała Polska, zostanie przygotowany przez samych zwycięzców.

Pierwszą gwiazdą drugiej edycji programu jest Janusz Panasewicz - lider zespołu Lady Pank. Charyzmatyczny wokalista rockowy będzie reprezentował Krainę Wielkich Jezior Mazurskich. Przesłuchania do jego zespołu odbędą się 14 stycznia w Olecku, rodzinnej miejscowości artysty. Tam ukończył szkołę podstawową oraz po raz pierwszy wystąpił publicznie w wieku czternastu lat w Konkursie Piosenki Radzieckiej w Regionalnym Ośrodku Kultury "Mazury Garbate". I właśnie tam odbędzie się casting. Start castingu o godz. 9.00.

Kandydaci muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do II etapu, który odbędzie się następnego dnia.Źródło: Mat. prasowe
Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Środa 04.01.2012 (aktualizacja: 2012-01-04)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×