Poznaj 11-latkę, której tata kupuje co miesiąc ubrania od projektantów... za 6 tysięcy!

Dziewczynka twierdzi, że nie jest rozpieszczona, tylko zwyczajnie szczęśliwa.

Lily RAE cover.jpg

Większość rodziców od małego zachęca swoje pociechy do rozwijania przedsiębiorczości i uczy szacunku do pieniędzy, poprzez zlecanie niewielkich prac. Inni jednak wybierają całkiem inną drogę - dając swoim dzieciom wszystko, czego te tylko zapragną. Tak jest z Lily Rae - 11-sto latką z Essex w Wielkiej Brytanii. Jej ojciec pracuje na giełdzie i inwestuje w marzenia swojej córki. Zobaczcie, czym obdarował swoją pociechę!

Zobacz też: 6 aplikacji na telefon dla zapracowanych kobiet


Zaglądając do szafy Lily Rae można odnieść wrażenie, że ma się przed sobą szafę 30-paro letniej, dobrze zarabiającej kobiety… w małym rozmiarze. Dziewczynka jest szczęśliwą posiadaczką ubrań od topowych projektantów (płaszcze od Burberry), dodatków (np. torebek od Longchamp i butów od Prady) czy kosztownej biżuterii. W większości są to prezenty za dobre oceny i odpowiednią postawę, jakiej oczekują od niej rodzice.


Jednak jej rodzice nie tylko rozpuszczają dziewczynkę - inwestują w jej rozwój na miarę swoich możliwości. Dziewczynka biegle włada językiem francuskim, jeździ na koniach, potrafi grać w golfa oraz uczy się grać na wiolonczeli. Wszystkie aktywności jakie zapewniają jej rodzice sprawiają, że Lily Rae wraca do domu późnym wieczorem, opuszczając go bladym świtem. Uważa jednak, że to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu i jest wdzięczna swoim rodzicom za udostępnienie jej takich możliwości.

Sprawdź też: Najbardziej apetyczny Instagram na świecie? 


Niektórzy zarzucają rodzicom rozpuszczanie Lily Rae, krytykując sposób wychowania wybrany przez jej rodziców. Oni jednak uważają, że dają dziewczynce najlepszy z możliwych startów w życiu. 


Kim chce być dziewczynka gdy dorośnie? Marzy o karierze projektantki mody i uczy się gry na giełdzie, wzorem swojego ojca. W chwili obecnej jednak podpisała kontrakt z jedną agencją modelingu i właśnie rozpoczyna swoją karierę. A w wolnym czasie… prowadzi bloga.

Polecamy: Minimalistyczne instagramy - czym się charakteryzują? 


Uważacie, że taki sposób wychowywania 11-sto latki to dobry sposób? Czy raczej faktycznie wygląda to już na rozpieszczanie?

">

Źródło: Dailymail.uk

Zdjęcie: Screenshot Instagram.com/liliraex


Dodał(a): Anna Guzek , Czwartek 02.06.2016 (aktualizacja: 2016-05-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (4)

Awatar
Anonim
Jak już przyszły tata zostanie tatą trzeba kupić mu dowód super taty na clubcard com pl. :)
Dodano: 2016-10-30 18:29:43 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jak wejdziesz w Japonii do sklepu (na pierwszy rzut oka widać, że nie jesteś Japończykiem) i obsługa ucieka, tzn. że zna tylko japoński.
Dodano: 2016-06-13 16:34:47 Zgłoś nadużycie
Anonim
Prawie każde japońskie dziecko gra na instrumencie, mówi biegle trzema językami, uprawia gimnastykę artystyczną i jakoś nikogo to nie dziwi...
Dodano: 2016-06-03 10:48:55 Zgłoś nadużycie
Anonim
Phi!!

Typowe polskie dziecko co miesiąc dostaje ubrania warte tyle ile roczna pensja 5 letniego Chińczyka, który wyprodukował. Popatrzcie na belkę we własnym oku.
Dodano: 2016-06-03 09:24:45 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×