Poznaj niesamowitą historię pierścionka zaręczynowego tej gwiazdy!

- W tym pierścionku jest magia! - zapewnia jego twórca.

mileys ring.jpg

Wiele pierścionków zaręczynowych, jakie widnieją na palcach hollywoodzkich gwiazd zostało stworzonych przez tego samego człowieka - sławnego w środowisku projektanta biżuterii o nazwisku Neil Lane. Popularny jubiler postanowił natomiast niedawno udzielić wywiadu, w którym opowiedział o pierścionku zaręczynowym jednej z najpopularniejszych gwiazd muzyki pop - Miley Cyrus. 

Jak się okazuje, Miley jest w rzeczywistości bardziej stonowana i romantyczna, niż wskazuje na to jej obecny wizerunek. Zanim piosenkarka w czerwcu 2012 roku, po raz pierwszy została poproszona o rękę przez Liama Hemswortha, australijski aktor dołożył wszelkich starań, aby pierścionek idealnie trafił w gusta Cyrus - był romantyczny i z nutą vintage. 


- Pierścionek Miley Cyrus był specjalny - powiedział w wywiadzie jego kreator. Nie jestem pewny, czy kiedykolwiek uda mi się jeszcze uzyskać tę samą magię, którą posiada akurat ten pierścionek - dodał. 

3.jpg

Do wyrobu pierścionka zaręczynowego Miley użyto łagodnie ściętego, XIX-wiecznego diamentu, który następnie ułożono w specjalny kształt. - Nie chciałem, żeby wyglądał współcześnie. Ten pierścionek musiał mieć w sobie nutę vintage - powiedział projektant. 

Dlaczego vintage? Okazuje się bowiem, że zarówno Miley, jak i Liam są fanami takiego stylu i takiej również muzyki. Poza tym, jak podkreślił Lane, styl vintage ma w sobie również coś wyjątkowego - innego niż reszta współczesnych pierścionków i taki właśnie miał być pierścionek, jaki zamówił Liam Hemsworth dla Miley. 

Co więcej, aby zachować nutę dawnego romantyzmu, Liam oświadczył się Miley tuż po tym, jak ta nagrała w ogrodzie akustyczną sesję śpiewanych przez siebie piosenek z dawnych lat.

2.jpg

6.jpg

Pomimo pięknych zaręczyn, Miley i Liam rozstali się na trzy lata w 2013 roku. Rzekomą przyczyną rozstania, według doniesień medialnych, była zdrada, której miał dopuścić się aktor. 

4.jpg

Jednak dziś, ku uciesze fanów, sławna para wybaczyła sobie dawne zranienia i znów jest razem, a Miley z dumą nosi na palcu pierścionek zaręczynowy. Nic dziwnego, takiej miłości (i zaręczyn) się nie zapomina!

5.jpg

zdjęcia: Thinkstock, FameFlynet,

Screenshot: Hollywoodtake.com

Zobacz też:


Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 14.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-14)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×