Poznajcie listę najdziwniejszych na świecie konkursów piękności

Nie wszystkie konkursy piękności wyglądają tak samo, co więcej, nie we wszystkich chodzi o to, by wybrać tę stereotypowo najpiękniejszą kobietę. Oto lista konkursów piękności, które mogą was bardzo zaskoczyć!

niezwykłe konkursy piękności 2.jpg

Poznajcie listę najdziwniejszych na świecie konkursów piękności

 

Choć wydawać by się mogło, że konkurs piękności ma oczywistą formułę, to jednak okazuje się, że pod tym pojęciem może się mieścić naprawdę wiele. Standardowe konkursy miss to jedynie mała część tego typu zawodów. Oto kilka najciekawszych i chyba najdziwniejszych wyborów "najpiękniejszej".

Konkurs "Sister Italia", czyli wybory miss zakonnic

Pewien włoski ksiądz postanowił w 2008 roku docenić piękno kobiet, które postanowiły swoje życie poświęcić zakonowi. Utworzono specjalną stronę internetową, na której chętne do wzięcia udziału siostry w wieku od 18 do 40 lat, mogły zamieszczać swoje zdjęcia, na które można było głosować. Pomysł jednak okazał się na tyle kontrowersyjny, że nie zyskał aprobaty i nie przetrwał. 

Zobacz też: PAULINA VEGA - ZOBACZCIE, KIM JEST MISS UNIVERSE 2015 

Konkurs miss piękności więzienia

W kolumbijskim więzieniu postanowiono zapewnić kobietom rozrywkę i stworzyć wewnętrzny konkurs piękności. Kobiety przebywające w Buen Pastro są bardzo niebezpieczne, jednak raz w roku zrzucają kajdanki i więzienne ubrania, by pokazać się w pięknych pięknych kreacjach i pełnym wieczorowym makijażu. Nagroda jest dla pań bardzo kusząca, gdyż ta, która zostanie miss dostanie możliwość wcześniejszego wyjścia z aresztu. 

niezwykłe konkursy piękności.jpg

O koronę najpiękniejszej mogą walczyć nie tylko idealne piękności

 

Konkurs miss operacji plastycznych

W Pekinie już od ponad 10 lat organizowany jest konkurs piękności dla pań, które lubują się w poprawianiu urody drogą chirurgiczną. Wszystkie kobiety stosujące botoks, poprawiające rysy twarzy, czy wielkość biustu, mogą wziąć udział w zawodach przeznaczonych specjalnie dla nich. Wystarczy mieć od 17 do 62 lat i można zostać miss operacji plastycznych.

 

Konkurs miss Mama Kilo

Nie trzeba mieć figury modelki lub odsysanego tłuszczu, by zostać miss. Wystarczy wziąć udział w konkursie piękności, który organizowany jest w Kamerunie. Istnieje jednak jeden podstawowy warunek, trzeba ważyć przynajmniej 90 kg. Oprócz tego, że sędziowie oceniają wygląd fizyczny uczestniczek konkursu, pod lupę biorą także ich umiejętności, które mogą uczynić z kobiet wzorowe panie domu i poglądy społeczne. 

Zobacz też: NIE BĘDZIE BIKINI PODCZAS KOLEJNYCH WYBORÓW MISS ŚWIATA? 

Konkurs miss pośladków

Panie, które baczną uwagę zwracają na wygląd i kształt swoich pośladków, także mogą wystartować w specjalnym konkursie piękności. Zgłosić się można bardzo prosto, bo drogą online. Ze wszystkich propozycji, poprzez głosy internautów, wyłania się 15 najlepszych pośladków. Główny konkurs odbywa się w Brazylii. To własnie tam każdego roku wybiera się najpiękniejsze pośladki na całym świecie. 

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 05.03.2015 (aktualizacja: 2015-03-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
blodka
Najdziwniejszy konkurs dla mnie to Miss Zakonic. Jakoś nie wyobrażam sobie jak by to miało wyglądać.
Dodano: 2015-03-09 09:27:02 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×
  • Chinka Yu Wenxia Miss Świata!

    Yu Wenxia

    Najpiękniejszą kobietą świata została 23-letnia Chinka Yu Wenxia. Dziewczyna pokonała 115 rywalek, w tym Weronikę Szmajdzińską, która podczas konkursu Miss World 2012 reprezentowała… czytaj więcej

  • Warsztaty makijażu

    Warsztaty makijażu

    Nadal trwają przygotowania oraz wydarzenia towarzyszące dla finalistek tegorocznej edycji Miss Warszawy. Poniedziałek i wtorek dziewczyny spędziły na zajęciach z makijażu i analizy… czytaj więcej