Premiera na weekend: komedia "Dziewczyna warta grzechu" od dzisiaj na ekranach kin

Mamy dla was kolejną ciekawą propozycję wizyty w kinie na weekend. Co powiecie na ciekawą komedię?

film dziewczyna warta grzechu.jpg

Premiera na weekend: komedia "Dziewczyna warta grzechu" od dzisiaj na ekranach kin

 

Któż z nas nie lubi się pośmiać od czasu do czasu? Jeśli przy tym na ekranie zobaczymy znanych i lubianych aktorów to przyjemność jest podwójna. 

Ty razem mamy dla was komediową propozycję, która  z dość dużym opóźnieniem wchodzi na ekrany naszych kin. Jednak jak mówi słynne powiedzenie "lepiej późno niż wcale", dobrze, że już od dziś możemy się udać do kina na "Dziewczynę wartą grzechu".

Zobacz też: "IDOL" - WYGRAJ PODWÓJNE ZAPROSZENIE NA LADIES NIGHT 

Wybierając się na tę komedię na ekranie nie zabraknie znanych i lubianych twarzy. Pojawią się bowiem takie gwiazdy jak Jennifer Aniston, Owen Wilson, czy Imogen Poots. 

 

Film opowiada historię reżysera, który przyjeżdża do Nowego Jorku z powodów zawodowych. Pewnego wieczoru, chcąc skorzystać z uroków miasta i oderwania od żony postanawia zaprosić do siebie dziewczynę do towarzystwa.

Kobieta urzeka go do takiego stopnia, że młody mężczyzna postanawia zaoferować jej pewną sumę pieniędzy, która pozwoli jej porzucić aktualną profesję i spełnić marzenie o byciu aktorką... Co z tego wyniknie?  

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: ZABAWNA KOMEDIA "AGENTKA" JUŻ W KINACH!

Film to zapewne szereg ciekawych i przede wszystkim zabawnych zbiegów okoliczności, które okraszone odpowiednim humorem sprawiają, że wizytę w kinie można udać za naprawdę udaną.

Planujecie obejrzeć?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. Prasowe/Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 19.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×