Premiera na weekend: komedia "Kochajmy się od święta" już w kinach

Nie macie pomysłu na to jak rozerwać się w ten weekend? Zobaczcie naszą świąteczną propozycję.

kochajmy się od święta.jpg

Premiera na weekend: komedia "Kochajmy się od święta" już w kinach

Święta coraz bliżej i widać to nie tylko w sklepowych witrynach, czy podczas słuchania radia, ale także patrząc na repertuar kinowy.

Na ekrany naszych kin wchodzą filmy, które bezpośrednio zaczynają nawiązywać do Bożego Narodzenia i pomagają wprowadzić nas w ten niezwykły świąteczny klimat. Czasem trafić można na filmy, które będą nas wzruszały i w ten sposób przybliżą nam nadchodzące święta, albo takie, które poprzez humor wprowadzą nas w klimat bożonarodzeniowy.

Zobacz też: TOP 5 ZAGRANICZNYCH PIOSENEK, KTÓRE WPROWADZĄ CIĘ W KLIMAT ŚWIĄT 

Właśnie jednym z takich filmów jest komedia "Kochajmy się od święta", która właśnie weszła na ekrany naszych kin. Film ukazuje historię zabawnej, kochającej się, aczkolwiek nie pozbawionej problemów rodziny Cooperów.

 

Jak co roku wszyscy zjeżdżają się do rodzinnego domu na wigilię. Tym razem jednak święta mogą zakłócić skrywane sekrety członków rodziny, które ujrzą światło dzienne w najmniej oczekiwanym momencie. Jak rodzina sobie z tym wszystkim poradzi? Czy święta okażą się totalną klapą?

Zobacz też: "LISTY DO M. 2" - WSZYSTKIE ZWIASTUNY + TELEDYSK 

Na ekranie zobaczymy znane i lubiane twarze. W główne role wcielą się między innymi Amanda Seyfried, John Goodman, czy Diane Keaton. W filmie pojawi się także piękna Olivia Wilde. 

Z pewnością oglądających świąteczne perypetie Cooperów czeka nieco śmiechu i wzruszeń, które zawsze towarzyszą klimatowi świąt. Najlepiej pójść do kina i przekonać się o tym samemu. 


Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 05.12.2015 (aktualizacja: 2015-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Film Kochajmy się od święta (2015) można już pobrać i oglądać online z polskimi napisami http://kinocda.pl/filmyonline/kochajmy-sie-od-swieta-2015-napisy-pl/
Dodano: 2015-12-08 21:02:32 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×