Premiera na weekend: "Magic Mike XXL" od dzisiaj w kinach

Z pewnością nie jedna kobieta czekała na tę premierę. W końcu nie tak często we współczesnym kinie zdarza się, że to mężczyźni prężą się i tańczą dla pań, a nie jak to zazwyczaj bywa, odwrotnie...

magic mike xxl.jpg

Premiera na weekend: "Magic Mike XXL" od dzisiaj w kinach

Do nagości w kinie jesteśmy już przyzwyczajeni. Zazwyczaj jednak w filmach oglądać możemy piękne kobiety, które zgrabnie tańczą i pokazują swoje wdzięki - tym razem będzie odwrotnie.Jak co tydzień, tym razem też mamy dla was premierę, na którą warto się wybrać do kina w nadchodzący weekend.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: ZABAWNA KOMEDIA "TED 2" JUŻ W KINACH! 

"Magic Mike" zyskał dużą popularność i zgromadził wokół siebie dużo fanek, które z niecierpliwością czekały na to, by móc obejrzeć dalsze losy kilku przystojnych i utalentowanych mężczyzn. Można zatem przypuszczać, że "Magic Mike XXL" z pewnością znajdzie swoją niemałą rzeszę odbiorców.

 

Film jest kontynuacją losów członków grupy Kings of Tampa, czyli kilku młodych mężczyzn, którzy są świetnymi... striptizerami. Główny członek zespołu postanowił zakończyć swoją karierę 3 lata temu, a teraz gotowi są na to także pozostali. Mężczyźni chcą się jednak pożegnać ze swoją profesją w wielkim stylu. Postanawiają zaprosić po raz ostatni słynnego Magic Mike'a do współpracy i stworzyć coś naprawdę wielkiego.

Na ekranie oprócz znanych twarzy, takich jak uwielbiany Channing Tatum, Matt Bomer, czy Amber Heard, zobaczymy także piękne wyrzeźbione męskie ciała.  

Jeśli zatem nie macie jeszcze planów na weekend, może warto umówić się z przyjaciółkami i spędzić ten czas w kinie. Film to zapewne świetna opcja na babski wieczór!

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 17.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-17)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Piekny ten Channing szarpalbym jak Reksio szynkę...
Dodano: 2015-07-19 13:04:17 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×