Premiera na weekend: "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" już w kinach

Tym razem mamy dla was propozycję przy które świetnie będą się bawić i dzieci i dorośli, zobaczcie zwiastun.

piotruś pan.jpg

Premiera na weekend: "Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" już w kinach

 

Chyba nie ma osoby, która nie znałaby postaci, jaką jest Piotruś Pan. Filmów, które ukazywały jego przygody, a także piękno Nibylandii powstało już wiele. To jednak nie oznacza, że nie może pojawić się kolejny!

"Piotruś. Wyprawa do Nibylandii" to najnowsza adaptacja opowieści o małym chłopcu, który nigdy nie chciał dorosnąć. To film, który nie tylko spodoba się wszystkim najmłodszym widzom, ale także poruszy tych starszych.

Zobacz też:  PREMIERY 2015: 7 FILMÓW, NA KTÓRE WARTO PÓJŚĆ DO KINA TEJ JESIENI

Któż z nas nie chce czasem uciec do takiej własnej Nibylandii, która zapewni nam mnóstwo przygód, ciekawych doświadczeń i pozwoli uciec od dorosłości? W końcu każdy z nas ma w sobie coś z dziecka i czasem warto dać się ponieść dziecięcej wyobraźni.

 

Najnowszy film przedstawiający przygody Piotrusia Pana to zatem nie tylko świetna rozrywka dla dzieci, ale także bardzo dobry pomysł na wspólny rodzinny wypad do kina, bowiem i najmłodsi i ich opiekunowie znajdą w filmie coś dla siebie, jeśli tylko będą chcieli.

W główne role wcieliły się niemałe gwiazdy takie jak Hugh Jackman, Amanda Seyfried, czy Cara Delevingne, zatem możemy się także spodziewać całkiem dobrej gry aktorskiej.

O tym wszystkim jednak najlepiej przekonać się samemu udając się na seans.

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe/ Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 31.10.2015 (aktualizacja: 2015-10-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×