Premiera na weekend: sensacyjny film "Kryptonim U.N.C.L.E" od dziś w kinach

Jeśli nie wiecie na co wybrać się do kina, mamy dla was propozycję. To nie lada gratka dla fanów filmów sensacyjnych, zobaczcie.

uncle.jpg

Premiera na weekend: sensacyjny film "Kryptonim U.N.C.L.E" od dziś w kinach

 

Któż z nas nie zna filmów sensacyjnych, w których główną rolę odgrywają agenci ratujący cały świat przed globalną tragedią. Kultowy Bond to przecież klasyka tego gatunku.

Do tej kolekcji można dołączyć kolejny film, który właśnie dziś wchodzi na ekrany polskich kin. " Kryptonim U.N.C.L.E", bo to właśnie o nim mowa, to film sensacyjny, w którym nie zabraknie nie tylko dobrej akcji, ale także dobrego humoru i luksusowej elegancji.

 

Akcja toczy się w XX wieku w czasie zimnej wojny. Głównymi bohaterami są dwaj agenci, którzy nie pałają do siebie zbyt dużą sympatią ze względu na to, że jeden z nich służy CIA, a drugi KGB. Sytuacja międzynarodowa staje się jednak na tyle napięta i skomplikowana, że muszą oni połączyć swoje siły i uchronić świat przed katastrofą.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "NIERACJONALNY MĘŻCZYZNA" WOODY'EGO ALLENA JUŻ W KINACH 

Taki film to z pewnością dobra rozrywka dla każdego. Charakteryzacja pomoże wczuć się w klimat lat 60. ubiegłego wieku, co z pewnością dodaje całej produkcji uroku i specyficznej atmosfery.

Można zatem przewidywać, że w tym filmie każdy znajdzie coś co mu się spodoba i zaintryguje go. Najlepiej jednak wybrać się do kina i wyrobić sobie własną opinię, prawda?

Zobaczcie zwiastun!

uncle.jpg

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 21.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-21)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×