Premiera na weekend: zabawna komedia "Agentka" już w kinach!

Szukacie dobrej rozrywki na weekend? Wizyta w kinie na dobrej komedii to zawsze dobry pomysł. Od dziś w kinach można oglądać "Agentkę".

film agentka.jpg

Premiera na weekend: zabawna komedia "Agentka" już w kinach!

Fani naprawdę zabawnych komedii z pewnością już zacierają ręce. Na tę premierę czeka już od jakiegoś czasu wiele osób i w końcu przyszedł czas - "Agentka" od dziś jest już na ekranach polskich kin.

Ty razem nasza kinowa propozycja ma dostarczyć widzom dużo śmiechu, zabawy i odprężającej rozrywki. Choć nie łatwo w dzisiejszych czasach trafić na prawdziwie zabawną komedię, ta produkcja zbiera naprawdę pochlebne komentarze.

Oczywiście, rodzajów humoru jest wiele i nie każdy musi być amatorem zabawnych gier słownych i prostych sztuczek ekranowych, jednak nawet w przypadku zamiłowania do bardziej wyrafinowanego żartu, nie warto skreślać tego filmu.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: "ROZUMIEMY SIĘ BEZ SŁÓW" JUŻ W KINACH

"Agentka" to z pewnością dobra opcja na weekendowy relaks i rozrywkę i to dla całej rodziny.

Grająca główną rolę Melissa McCarthy wnosi na ekran naprawdę wiele specyficznego wdzięku, który sprawia, że od razu uśmiech ciśnie nam się na usta. Dzięki swojemu specyficznemu podejściu nadaje całej produkcji charakteru.

Najlepiej jednak przekonać się  tym wszystkim na własnej skórze i samemu ocenić, czy film wart jest pozytywnych recenzji, czy też niekoniecznie.

 

Kto z was wybierze się do kina?

Zobacz też:

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat. Prasowe


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 05.06.2015 (aktualizacja: 2015-06-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar