Premiera na weekend: zabawna komedia "Ted 2" już w kinach!

Na tę premierę czekało wielu fanów sławnego i beztroskiego Misia. "Ted 2" od dzisiaj jest już na ekranach naszych kin.

ted_premiera.jpg

Premiera na weekend: zabawna komedia "Ted 2" już w kinach!

Co tydzień prezentujemy wam najnowszą premierę, która wchodzi do kin. Tym razem też mamy coś specjalnego. Od dzisiaj, na ekranach polskich kin, można oglądać kolejną część zabawnych losów pewnego beztroskiego misia...

Komedia "Ted" zyskała sobie wielu fanów od czasu pierwszej części. Zabawna historia przyjaźni niezwykłego misia i jego właściciela skradła wiele serc mimo tego, iż Ted nie należy z pewnością do grzecznych stworzeń.

 

Ten lekkoduch w drugiej części postanawia jednak odmienić nieco swoje życie i... ustatkować się. Na jego drodze staje jednak kilka problemów, które razem ze swoim przyjacielem postanowią rozwiązać. Nie zabraknie przy tym zabawnych dialogów, śmiesznych sytuacji i niezwykłych zbiegów okoliczności.

To wszystko sprawia, że na seansie raczej nie będziemy się nudzić, co więcej, zapewne będziemy się dobrze bawić.

Zobacz też: PREMIERA NA WEEKEND: ZABAWNA KOMEDIA "AGENTKA" JUŻ W KINACH! 

Na ekranie w towarzystwie ciekawej postaci jaką jest Ted, zobaczymy także takie znane twarze jak Amanda Seyfried, Mark Wahlberg, czy Morgan Freeman. 

Jeśli nie macie więc pomysłu na to, jak ciekawie spędzić weekend, warto rozważyć wybranie się na tą zabawną i lekką komedię, która nie jednemu poprawi humor.

Zobacz też:

">Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: Mat.Prasowe/Shutterstock.com


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Piątek 10.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-10)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×