"Puszczalscy z zasadami"

O spełnianiu erotycznych marzeń poza ograniczeniami tradycyjnej monogamii.

Puszczalscy-z-zasadami.jpgPuszczalscy z zasadami to przełomowy i pierwszy tego rodzaju poradnik, przygotowany z myślą o wszystkich, którzy do tej pory tylko marzyli o spełnianiu swoich fantazji erotycznych poza tradycyjnym związkiem monogamicznym. Autorki Dossie Easton i Janet W. Hardy rozwiewają mity na temat „rozwiązłości” i pokazują, jak wieść udane życie z wieloma partnerami seksualnymi dzięki otwartości komunikacyjnej, szczerość w sprawie uczuć i praktykowaniu bezpiecznego seksu.
Książka zawiera strategie dla rozpustników-singli, podpowiedzi, jak otworzyć już istniejące związki, nawet małżeńskie, oraz przedstawia praktyczne ćwiczenia pomagające partnerom zdefiniować związek na własnych warunkach.
Niezależnie od tego, czy otwarcie praktykujesz "rozpustę", czy może dopiero nieśmiało jej próbujesz, nauczysz się, jak poszerzyć twój krąg partnerów, zrównoważyć swoje życie rodzinne i osobiste, oraz odkryć wymiary miłości i przyjaźni, o jakich ci się nie śniło.

Wiele osób marzy, aby ich życie obfitowało w miłość, seks i przyjaźń. Niektórzy żywią przekonanie, że jest to niemożliwe i zadowalają się tym, co nie do końca zaspokaja ich pragnienia. W efekcie czują się zawsze trochę samotni i sfrustrowani. Inni próbują zrealizować swoje marzenia lecz ulegają zewnętrznym naciskom lub własnym emocjom, więc dają za wygraną dochodząc do wniosku, że muszą poprzestać na sferze fantazji. Niektórzy jednak są na tyle wytrwali, by odkryć, że jawne relacje uczuciowe i cielesne w wieloma osobami są nie tylko możliwe, ale też przynoszą o wiele więcej satysfakcji, niż kiedykolwiek sobie wyobrażaliśmy.

Wydawnictwo: Czarna Owca
Źródło: Mat. prasowe

Przeczytaj również:

"Pomiędzy światami"

"Zupa musi być"

"Światła września"


Dodał(a): Karolina Czaja , Środa 01.02.2012 (aktualizacja: 2012-01-31)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×