Rafał Maślak wręczy koronę Miss Polski 2014

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się finał konkursu Miss Polski 2014. W jury zasiądzie m.in. Rafał Maślak, ale jak się okazuje, na tym nie zakończy się jego rola. Sprawdźcie co Mister mówi o konkursie.

Rafał Maślak wręczy koronę Miss Polski 2014

Rafał Maślak wręczy koronę Miss Polski 2014


Tegoroczny finał konkursu Miss Polski odbędzie się w 7. grudnia w hali widowiskowo-sportowej MOSiR w Krynicy-Zdroju. To już 25 wybory, a o koronę będzie się ubiegać właśnie 25 dziewczyn. W jury oprócz Rafała Maślaka zasiądą także m.in. projektant Łukasz Jemioł, Ewa Wachowicz, Viola Piekut. Co będzie oceniał Mister?

Wybiorę najpiękniejszy uśmiech. To jest cecha, na którą na pewno zwrócę uwagę. Nie mam jednak typu, nie ważne, czy będzie to blondynka, czy brunetka. Po prostu musi mieć to coś. Jako osoba, która trenuje fitness, bardzo dużą uwagę przywiązuję również do sylwetki. Kobiety wyjdą w strojach bikini, więc będę mógł się uważnie przyjrzeć i zobaczyć, która dba o siebie bardziej, a która dostała to po prostu genetycznie i nie musi za bardzo o nie. To idzie wyłapać, dlatego dziewczynę, która dba o swoje ciało, na pewno u mnie zapunktuje – mówi Rafał Maślak.

Galę finałową konkursu Miss Polski 2014 poprowadzą dwa duety: Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz oraz Agnieszka Popielewicz i Zygmunt Chajzer. Kandydatki do korony zaprezentują się w kilku kreacjach: wieczorowych, strojach inspirowanych tradycją ludową, sukniach ślubnych i strojach kąpielowych. Ubrania będą pochodziły z kolekcji Łukasza Jemioła, Violi Piekut, Self Collection, Folk Design, Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej oraz Bizuu.

Niestety na gali finałowej nie będzie mogła pojawić się Miss Polski 2013, Ada Sztajerowska, ponieważ jest w tym czasie na zgrupowaniu Miss World w Wielkiej Brytanii, a co za tym idzie - nie przekaże osobiście korony. O zastępstwo poprosiła Rafała Maślaka, który cieszy się z tego wyróżnienia.

Ada powiedziała: „Rafał, musisz po prostu przejąć moje zadania i wybrać tę najpiękniejszą”. Potraktowałem to bardzo poważnie, więc będę godnie trzymał i pilnował tę koronę, a potem przekażę ją następnej pięknej Polce
- mówi Rafał Maślak w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Zobaczcie, co jeszcze Mister powiedział o wyborach Miss Polski i nie tylko:Zobaczcie także:
Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria
Foto: KAPiF/ YouTube

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg

Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Piątek 05.12.2014 (aktualizacja: 2014-12-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×