Recenzja: "Bieganie i odchudzanie dla kobiet"

Wszyscy dziś biegają, jedni po bułki, inni po zdrowie. Nie wszyscy jednak lubią albo mogą biegać. Jeśli obawiasz się, że Twoja obecna waga nie pozwala Ci na tak duży wysiłek, wypróbuj program idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Energetyzujący marsz oraz proste codzienne ćwiczenia pomogą skutecznie zrzucić zbędne kilogramy i sprawią, że poczujesz się piękna w swojej skórze.

Każda kobieta marzy o pięknej, szczupłej sylwetce. Niestety, nie jest to możliwe bez podjęcia jakiegokolwiek wysiłku. "Bieganie i odchudzanie dla kobiet" Na szczęście z pomocą przychodzi książka "Bieganie i odchudzanie dla kobiet" autorstwa Jeffa oraz Barbary Galloway. Książka skierowana jest do wszystkich kobiet, którym zależy na zdrowym zrzuceniu zbędnych kilogramów, polepszeniu kondycji swojego ciała oraz nauczeniu się odpowiedniego komponowania posiłków, które będą zawierać składniki, których potrzebuje organizm.

W książce "Bieganie i odchudzanie dla kobiet" znajdziecie następujące zagadnienia: świadomość własnego ciała, kluczowe zasady żywienia, kontrola spalania tłuszczu, kobiece aspekty ćwiczeń, ćwiczenia tlenowe w walce z tkanką tłuszczową, lekka rozgrzewka cenniejsza od ciężkich ćwiczeń, 90-minutowy program treningowy, metoda marszobiegu Gallowaya, kobiece bohaterki.

Ponadto książka zawiera poradnik żywieniowy, dostosowany do kobiet aktywnych fizycznie. Każda z nas będzie mogła poznać zasady prawidłowego odżywiania, normy żywieniowe oraz liczbę posiłków, które trzeba spożywać regularnie.

Inspirujące są również zamieszczone w książce historie kobiet, którym udało się schudnąć. Poprzez takie pozytywne, "namacalne" przykłady możemy się przekonać i uwierzyć, że my też możemy pokonać nasze słabości i wygrać walkę o zdrowie i dobre samopoczucie.

Inspirująca lektura, która motywuje do aktywności fizycznej!

Patroni medialni:

logo MilionKobiet.jpgshape.jpg

Tekst: Emilia Czaczkowska
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Źródło: MilionKobiet.pl

Przeczytaj również:

"Pomiędzy światami"

"Zupa musi być"

"Światła września"


Dodał(a): Emilia Czaczkowska , Piątek 11.05.2012 (aktualizacja: 2012-05-11)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×