Rihanna w ogniu nienawiści. Nagra piosenkę dla hejterów?

Wszystko przez to, że... przytyła?!

ririprzytylamain1.jpg

Jak donoszą media na całym świecie, Rihanna ostatnio znacznie przytyła. Choć nie wiadomo ile kilogramów dokładnie przybrała na wadze Barbadoska, wygląda na to, że wokalistka jest obecnie większa o około 15 kg. 

Zmiana jej wyglądu nie uszła oczywiście uwadze fotoreporterów i tzw. "fanów" gwiazdy, którzy od razu zauważyli różnicę i zaczęli ją komentować.

Niestety, jak można się było domyślić, w dzisiejszym, ogarniętym manią na niewiarygodnie wręcz szczupłe sylwetki kobiet świecie, Rihanna została przez Internautów zmieszana z błotem. 

Z jej wagi szydzą już nie tylko anonimowi obserwatorzy jej kont w mediach społecznościowych oraz osoby czytające portale plotkarskie, ale na temat jej wyglądu głos zabierają nawet osoby publiczne. Ostatnio jej wagę wyśmiewał nawet jeden z popularnych w USA dziennikarzy sportowych. 

Zmianę wagi piosenkarki skomentowała w mediach jej przyjaciółka. Zapytana o powody przybrania na wadze Rihanny odpowiedziała, że z całą pewnością nie jest to związane z ciążą, ale jest spowodowane innymi sprawami prywatnymi. Czyżby Rihanna zachorowała? Sytuacja zaczyna wyglądać niepokojąco. 

Z całą pewnością samopoczucia wokalistce nie poprawia także fakt, że nawet osoby, które teoretycznie powinny dawać dobry przykład innym, publicznie śmieją się z jej wagi. 

W mediach społecznościowych padło ostatnio pytanie: Czy Rihanna wylansuje trend "na bycie grubym"? My zadamy inne, a nawet dwa: Czy Rihanna rzeczywiście jest gruba? I oczywiście - co się dzieje z dzisiejszym społeczeństwem, które ostro piętnuje kogoś tylko za to, że trochę przytył, nie znając nawet powodów zmiany wagi. Chyba temu powinniśmy się przyjrzeć najpierw, zanim do końca popadniemy w to bezsensowne szaleństwo. 


Zobacz, jak obecnie prezentuje się wokalistka:

rihannaprzytyla444.jpg

rihannaprzytyla111.jpg

rihannaprzytyla222.jpg

rihannaprzytyla333.jpg

Co sądzisz o tej sytuacji? Czekamy na komentarze!

 zdjęcia: Starstock 

Zobacz też:Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Czwartek 08.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Ona bez względu na to ile waży jest piękną kobietą. I dziwi mnie, że nawet jej fani ją krytykują. To się nie nazywa bycie fanem tylko ostatnim ciołkiem. Może chciała przytyć, może musiała do jakiejś roli, w końcu ostatnio jej kariera aktorska zaczęła się rozwijać? Może za jakiś czas znów wróci jej figura? Ma swoje sposoby, w końcu już nie raz przybierała na wadze i zawsze sobie z tym świetnie radziła. I nikt wcześniej jakoś jej nie wypominał tego. Ja sama wiele razy zrzucałam kilogramy, ale zawsze gdzieś mi ta waga wracała. Dopiero od niedawna jestem przy takiej wadze jaką chciałam. Wystarczyło dobrać odpowiednią dietę dla siebie, pomagać sobei iqacai np i dużo się ruszać. Podoba mi się ostatni akapit tego artykułu. Gdyby każdy miał takie podejście.. Znając ją i tak ma w nosie takie głupie komentarze, kobieta ma swój charakter i już nie raz potrafiła elegancko poradzić sobie z hejterami.
Dodano: 2017-09-06 13:04:19 Zgłoś nadużycie
heniomasi2
Mi się tam taka większa podoba :D
Dodano: 2017-06-09 07:31:21 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×