Rodzina Angeliny i Brada znowu się powiększy?

Para ponoć zdecydowała się na adopcję sieroty z Syrii.

Rodzina Angeliny i Brada znowu się powiększy

Para słynie z tego, że ma wielkie serce dla dzieci. Jak podaje Radar Online, Angelina Jolie i Brad Pitt adoptują kolejne dziecko. Według portalu para już finalizuje formalności związane z adopcją chłopca z Syrii.

Zobaczcie także: Angelina Jolie i Brad Pitt ponownie na jednym ekranie

Aktorka ponoć spotkała się z rodzeństwem (trzema chłopcami), których ojciec zginął z rąk żołnierzy, a matka zmarła w wyniku bombardowania. Angelina chciała adoptować wszystkich chłopców, lecz ponoć Brad Pitt nie zgodził się na to, argumentując to troską o pozostałe dzieci, twierdząc, że mogłoby to źle na nie wpłynąć.
Przejście od sześciorga dzieci do dziewięciorga to zdecydowanie za dużo i Brad martwił się o to, jak to wpłynęłoby na ich pozostałe dzieci. Ale Angie nie wszczęła kłótni. Wiedziała, że to po prostu się nie uda - zdradził informator Radar Online.

Para wychowuje już trójkę swoich dzieci: 6-letnie bliźnięta - Knoxa i Vivienne i 8-letnią Shiloh oraz trójkę adoptowanych dzieci: 10-letnią Zaharę z Etiopii, 11-letniego Paxa z Wietnamu i 13-letniego Maddoxa pochodzącego z Kambodży.

Ciekawe jak dokonano wyboru, którego spośród trzech chłopców z syryjskiej rodziny adoptuje para.Zobaczcie także:Źródło: Radar Online
Foto: FameFlynet


Dodał(a): Anka P. , Czwartek 24.09.2015 (aktualizacja: 2015-09-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×