Romans, jakiego jeszcze nie było!

Taka miłość zdarza się raz na tysiąc lat. W tę jedną, najkrótszą noc w roku wszystko może się wydarzyć a wiele tajemnic zostaje odkrytych.

662_milion_noc kupały, szeptucha katarzyna berenika miszczuk.jpgPrzekonuje się o tym Gosia, bohaterka Nocy Kupały – kontynuacji bestsellerowej Szeptuchy Katarzyny Bereniki Miszczuk. Noc Kupały właśnie pojawiła się w księgarniach. Zapowiada się współczesny, gorący romans doprawiony szczyptą magii. A wszystko w modnym słowiańskim stylu.

Miłość… a może zazdrość?

Zbliżają się obchody Nocy Kupały. Niedługo wypełni się przeznaczenie Gosi. Tymczasem w związek jej i Mieszka wkrada się… zazdrość. Wiecie, jak to jest. To tylko dawna znajoma, on już do niej nic nie czuje, teraz liczysz się jedynie ty, a oni spotkali się zupełnym przypadkiem. Gosia chciałaby w to wierzyć, ale trochę to trudne, jeśli facet jej życia ciągle myśli o dawnej żonie Ote. Niestety, sprawy komplikują się coraz mocniej, bo dawna miłość, choć miała już nie żyć, okazuje się pełna życia i sił witalnych. W dodatku Ote bardzo nie podoba się, że eks-mąż i Gosia tak się do siebie zbliżyli. Mimo upływu czasu uczucie Ote nie osłabło. Kobieta nie cofnie się przed niczym, by zemścić się na nowej rywalce. Gosia popada w rozpacz. A to nie jest jej jedyne zmartwienie, dziewczyna ma złe przeczucia… Z tej układanki może powstać tylko solidna porcja zwrotów akcji z plejadą barwnych bohaterów i skrzących humorem dialogów.

noc-kupaly-b-iext46066102.jpg

Pod słowiańskim urokiem 

Jakie magiczne sztuczki wykorzysta Gosia, aby uchronić miłość? Czy uczucie łącząca ją z Mieszkiem przetrwa próbę? Czy zazdrość pokona gorącą, słowiańską namiętność? W końcu każda z nas ma swoje pragnienia oraz tajemnicze zaklęcia. Wystarczy je tylko uruchomić! Przenieś się do bardzo współczesnej opowieści Katarzyny Bereniki Miszczuk i dowiedz się, jak pokonać przeciwności, przeżyć gorący romans a do tego świetnie się bawić. 

A wszystko to dzieje się we współczesnym świecie, w którym przetrwały słowiańskie wierzenia i zwyczaje. W Noc Kupały, czyli najkrótszą noc w roku, dziewczyny puszczają wianki na wodę - od tego, który przystojniak je wyłowi, będzie zależało powodzenie w związku i miłości. Na ulicach królują kolorowe, kwiatowe stylizacje: słowiańskie ornamenty, florystyczne wzory, a modne wianki ozdabiają głowy wszystkich modnych kobiet. Jest kolorowo, zaskakująco i bardzo czarująco!

Najkrótsza noc w roku będzie dla Gosi prawdziwym wyzwaniem. Poznaj jej sekret. Wejdź do świata Nocy Kupały.


Dodał(a): materiał partnera , Wtorek 13.12.2016 (aktualizacja: 2016-12-13)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Bardzo dobra, lekka powieść na weekend :D Moim numerem jeden pozostaje jednak "Prokurator" Pauliny Świst :D
Dodano: 2017-07-19 12:02:07 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×